متأسفانه پوهنتون کابل به تاریخ ۱۲ عقرب سال جاری مورد حمله اسفناک وخونین قرارگرفت !

پیام رئیس پوهنتون کابل

 

 

زندگی نامه رییس پوهنتون کابل

2 weeks 2 days ago

"آموزش سلاحی است که می تواند جهان را تغییر دهد." نلسون ماندلا
ما به تغییرات، دسپلین، ارزش‌های ملی و اکادمیک و افزون بر آن، به خدمات هدفمند معتقدیم و برای نیل به آنها می کوشیم. از اینرو از همه کسانی که این پوهنتون را برای آموزش و یا کار انتخاب می‌نمایند، با احترام می طلبیم تا با رعایت موازین این کانون، از فرصت‌ها و امکانات آن استفادۀ بهینه نموده و با ما در تلاش برای رسیدن به اهداف مشترک همکاری نمایند.
پوهاند دکتور محمد عثمان بابری ،رئیس پوهنتون کابل
KU

تازه ترین اخباراخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۵:۱۲
Background image

معاون وزیر و سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با هیئت رهبری پوهنتون کابل دیدار و با گذاشتن اکلیل گل در محل واقعه المناک دوازدهم عقرب با خانواده پوهنتون کابل اظهار غمشریکی نمود

محترم سعید خطیب‌زاده معاون وزیر و سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران، دکتر بهادر امینیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل و هیئت همراه شان به روز چهارشنبه مؤرخ ۶ قوس سال جاری با. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۱۲:۳۸
Background image

برنامه آموزش چگونگی استفاده از سیستم مدیریت آموزشی تحصیلات عالی (HELMS) برای محصلان صنوف اول و سایر محصلین در پوهنتون کابل راه اندازی گردید

برنامه آموزش استفاده از سیستم مدیریت آموزشی تحصیلات عالی (HELMS) به هدف آشنایی محصلان صنوف اول و سایر محصلانی که با چگونگی استفاده‌ از آن بلدیت ندارند، به روز شنبه مؤرخ ۱ قوس سال جاری. . .
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۲ - ۱۱:۱۵
Background image

سپاس‌گزاری پوهنتون کابل به مناسبت هم‌دردی جامعه‌ی تحصیلی

به مناسبت رویداد خونین ۱۲ عقرب پوهنتون کابل که شماری شهید و مجروح برجای گذاشت، پیام‌های هم‌دردی از سوی تعدادی از موسسه‌های تحصیلات عالی دولتی و خصوصی و شخصیت‌های علمی به این پوهنتون. . .

رویداد هاتمام رویداد ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۵۷ Kabul University
Background image

محفل ختم قرآن عظیم‌الشأن و گرامیداشت به مناسبت وفات مرحوم پوهاند دکتور الف‌شاه ځدران در پوهنتون کابل برگزار گردید

مجلس ختم قرآن عظیم‌الشأن و گرامیداشت از وفات مرحوم پوهاند دکتور الف‌شاه ځدران استاد فقید پوهنځی علوم اجتماعی پوهنتون کابل به روز چهارشنبه مؤرخ ۲۳ میزان سال جاری با حضور رئیس و . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۰:۴۱ پوهنتون کابل
Background image

از دوازدهم اکتوبر «روز جهانی عصای سفید(نابینایان)» در پوهنتون کابل گرامیداشت گردید

روز چهارشنبه مؤرخ ۲۳ میزان سال جاری از دوازدهم اکتوبر «روز جهانی عصای سفید(نابینایان)» با حضور داکتر عباس بصیر نامزدوزیر وزارت تحصیلات عالی، پوهاند دکتور محمدعثمان بابری رئيس پوهنتون . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۲ - ۱۳:۴۶
Background image

نمایشگاه هنری شبکه کاری و معرق کاری اسلامی در دانشگاه کابل تدویر یافت

نمایشگاه ۴۱ اثر ارزشمند هنری شبکه کاری و معرق کاری اسلامی که به هدف معرفی این هنر به مردم و جامعه در پوهنتون کابل راه اندازی گردیده بود طی محفلی به روز دوشنبه ۳ سنبله سال جاری با حضور . . .

بست های خالینمایش همه

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۹ - ۱۰:۴۴
Background image

اطلاعیۀ پوهنځی اقتصاد درمورد بست کادری !

پوهنځی اقتصاد  پوهنتون کابل برای یک بست خالی کادرعلمی دیپارتمنت احصائیه و اگرانومی خویش به سویه لیسانس، ماستر و داکتر ضرورت دارد. متقاضیان درخواستی خویش را با کاپی اسناد تحصیلی ونمرات . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۱ - ۱۷:۹
Background image

اطلاعیۀ پوهنځی اقتصاد درمورد بست کادری !

پوهنځی اقتصاد  پوهنتون کابل برای دو بست خالی کادرعلمی دیپارتمنت اقتصاد ملی  خویش به سویه  ماستر و داکتر ضرورت دارد. متقاضیان درخواستی خویش را با کاپی اسناد تحصیلی ونمرات شان ازتاریخ . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۱ - ۱۶:۳۲
Background image

اطلاعیۀ پوهنځی هنرهاي زيبا درمورد بست کادری !

پوهنځی هنرهاي زيبا پوهنتون کابل برای دو بست خالی کادرعلمی دیپارتمنت فوتوگرافی  خویش به سویه لیسانس، ماستر و داکتر ضرورت دارد. متقاضیان درخواستی خویش را با کاپی اسناد تحصیلی ونمرات شان . . .

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۱۸:۸
Background image

قابل توجه رسانه‌هاي محترم !

قرار است پوهنتون كابل به روز پنج‌شنبه ساعت 11 قبل ازظهر به ‌مناسبت رويداد خونين دوازدهم عقرب كه بر اثر آن تعدادي از دانشجويان و يك كارمند اداري اين نهاد شهيد و تعداد 28 تن ديگر زخمي . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۱۳:۴۶
Background image

اطلاعیه شروع دوباره دروس پوهنتون کابل

هیئت رهبری پوهنتون کابل با تاسف و تاثر عمیق بابت وقوع حادثه اسفبار و المناک مؤرخ 12 عقرب پوهنتون کابل و تقبیح این عمل ددمنشانه و دور از اصول و ارزش‌های ديني،انسانی و خلاف . . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۱۳:۴۳
Background image

اطلاعیه !

باابراز تاسف و تاثرعمیق بابت وقوع حادثه ددمنشانه، تعداد از محصلان عزیز پوهنتون کابل شهید و زخمی گردیدند.
بنا برای تمامی محصلان این پوهنتون اعم از محصلان برحال و جدیدالشمولان بخش . . .

عکس ها و ویدیو ها عکس ها و ویدیو ها

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل