ورکشاپ آگاهی دهی معیارهای تضمین کیفیت در پوهنتون کابل دایر گردید

tariq_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۶ - ۱۷:۵۰
3165

به روز یکشنبه، مورخ ۲۶ سنبله سال جاری، ورکشاپ آگاهی دهی چارچوب معیارهای تضمین کیفیت جهت حفظ سند اعتبار دهی در پوهنتون کابل، دایر گردید. این ورکشاپ ازسوی آمریت تضمین کیفیت و مرکز انکشاف مسلکی استادان پوهنتون دایر گردیده و به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت.

در این ورکشاپ روئسای ۲۲ پوهنځی پوهنتون کابل، آمرین دیپارتمنت ها، آمرین کمیته های تضمین کیفیت پوهنځی ها و آمرین بخش های اداری پوهنتون که بیش از ۲۰۰ تن می شوند اشتراک دارند.

محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل طی صحبتی این ورکشاپ را در معرفی بیشتر پروسه تضمین کیفیت مهم خوانده و از اشتراک کنندگان تقاضا نمود که در آن بشکل منظم حضور یافته تا نتیجه مثبتی بدست آورند.

محترم شاکر وحیدی، رئیس تضمین کیفیت و اعتباردهی وزارت تحصیلات در مورد چک لیست ها معلومات داده و بعضی خلاها در پروسه تضمین کیفیت را پذیرفته و تاکید نمود که آنان تلاش دارند تا با جمع آوری نظریات و پیشنهادات استادان پوهنتون کابل این خلاها را پر نمایند.

همچنان محترم محمد اشرف غیرت، معاون علمی پوهنتون کابل پیرامون ورکشاپ دایر شده صحبت کرده و برای اشتراک کنندگان آرزوی استفاده مفید نمود.

بعدا محترم پوهنیار زبیر خلیل الرحمن آزرمی، آمر تضمین کیفیت پوهنتون کابل کارشیوه این ورکشاپ چهار روزه را برای اشتراک کنندگان تشریح نموده که بر بنیاد آن اشتراک کنندگان به ۳ گروپ تقسیم شده و قرار است علاوه بر مسایل آموزشی کارهای عملی نیز انجام دهند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۴۲
Background image

اطلاعیه!

به تازه گی کافه تریای پوهنتون کابل جهت سهولت های بیشتر در داخل پوهنتون به فعالیت آغاز نموده است. در این کافه تریا تمام مواد خوردنی، نوشیدنی، خبازی برای تهیه نان خشک و همچنان ماشین های. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۱۶
Background image

سیر علمی و تحقيقی محصلين پوهنځی زراعت به ولایت نورستان

محصلین دیپارتمنت جنگل داری و منابع طبیعی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل بخاطر آموزش های مسلکی و فراگیری بیشتری مطالب و موضوعات مرتبط به رشته جنگل داری، همراه با استادان این بخش به ولایت. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۱۳
Background image

پوهنځی زبان و ادبیات خارجی قهرمان مسابقات فوتبال پوهنتون کابل گردید

مرحله نهایی مسابقات فوتبال در پوهنتون کابل پایان یافت. در این مرحله، که به روز شنبه، مورخ ۱ سنبله سال جاری، با حضور مسئولین آمریت ورزشی، استادان و محصلین برگزار گردیده بود، تیم فوتبال. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

دو پایه فلتر آب آشامیدنی در لیله ذکور به بهره برداری سپرده شد

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

بخشی از سخنان وزیر محترم تحصیلات عالی شیخ ندا محمد ندیم صاحب به استادان پوهنتون کابل:

از فراغت محصلین سال ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل تجلیل صورت ګرفت

البوم تصاویر مراسم تجلیل فراغت ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا