اطلاعیهنمایش همه

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۸:۴۵
Background image

اطلاعیه امتحان زبان برای برنامه های ماستری پوهنتون کابل!

 از داوطلبان برنامه های ماستری پوهنتون کابل قبل از امتحان تخصصی به انتخاب داوطلب امتحان تحریری زبان عربی یا انگلیسی گرفته می شود.

تاریخ، محل توزیع کارت و بایومتریک برای امتحان زبان:

پنج شنبه ٢٨ سرطان ١٤٠٣ از ساعت ٨ صبح الی ٤ بعد از ظهر، صنف های درسی نزدیک تالار پوهنځی حقوق پوهنتون کابل.

امتحان زبان: جمعه ٢٩ سرطان ١٤٠٣

نوت: داشتن تذکره یا پاسپورت داوطلب در زمان بایومتریک و امتحان الزامی است.

Recentنمایش همه

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۶ - ۸:۴۵
Background image

اطلاعیه امتحان زبان برای برنامه های ماستری پوهنتون کابل!

 از داوطلبان برنامه های ماستری پوهنتون کابل قبل از امتحان تخصصی به انتخاب داوطلب امتحان تحریری زبان عربی یا انگلیسی گرفته می شود.

تاریخ، محل توزیع کارت و بایومتریک برای امتحان زبان:

پ . . .

بسته شده نمایش همه

یکشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۷ - ۱۴:۳۶

د دولتي پوهنتونونو نویو رامنځ ته شویو (اسلامي ثقافت) علمي کادري بستونو خبرتیا!

د کابل مرکزي پوهنتونونو او هم د مرکزي زون اړوند پوهنتونونو د اړتيا د پوره کولو پر اساس، د يادو پوهنتونونو د اسلامي ثقافت خالي کادري بستونه د دوهم ځل لپاره اعلان ته ورکول کيږي. 
    
داو . . .

گالری رسانه

ورکشاپ سه روزه برای محصلین دیپارتمنت تیاتر پوهنځی هنرهای زیبا توسط استاد (Dr. Edmund Chow) ایدمند چاو مهمان کشور سنگاپور پایان یافت.

سیستم تصفیه آب بعد از ۳۰ سال وقفه دوباره برای آبیاری فضای سبز محیط پوهنتون کابل فعال و مورد استفاده قرار گرفت. گزارش کامل در راپور ویدیویی تهیه شده توسط آمریت نشرات پوهنتون کابل.

یک لابراتوار کامپیوتری مجهز برای دیپارتمنت انگلیسی پوهنځی زبان ها و ادبیات خارجی پوهنتون کابل ساخته شده است که استادان تحقیقات علمی خود را در آن انجام می دهند و دانشجویان نیز در بخش های مختلف از آن استفاده می کنند.

چه باید کرد؟ تحت عنوان (چه باید کرد؟) تمثیل هنری در رابطه با حفاظت از محیط زیست ارائه شد. از سوی محصلین دیپارتمنت تیاتر پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل به راهنمایی استادان تحت عنوان، چه باید کرد؟ تمثیل هنری از آگاهی عمومی در رابطه با حفاظت از محیط زیست

پوهنځی تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی پوهنتون کابل که در ساحه مکرویان_یکه توت قرار دارد، شما می‌تواند از فعالیت‌های علمی، اداری و تدریسی شان در این گذارش ويديويی معلومات حاصل نمایید!

کنفرانس تحت عنوان نزول القرآن که توسط اساتید محترم پوهنځی شرعیات ترتیب شده بود در پوهنتون کابل برگزار گردید. جزئیات بیشتر در گزارش ویدیویی!

چند قطعه عکس های زیبا از پوهنتون کابل در موسم بارانی

روز جهانی آب در پوهنتون کابل طی یک سلسله مراسم بزرگ تجلیل شد. ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

در دیدار سفارت چین در کابل از محصلین برتر پوهنتون کابل با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

پوهنتون کابل در سال ۱۴۰۲ هـ ش، به ارزش حدود ۹۰ میلیون افغانی ده ها پروژه انکشافی و توسعه را تطبیق نموده است. گزارش ویدیویی:

کار قير ریزی با سرکهای نو در داخل پوهنتون کابل آغاز گردید

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید