مسوول بخش حمایت حقوقی اداره UNHCR سازمان ملل متحد با رییس پوهنتون کابل دیدار نمود

website admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۶:۵۱

"میناکو ککوما" مسوول بخش حمایت حقوقی اداره UNHCR یا کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان با محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل درحالی‌که پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی پوهنتون نیز حضور داشت در دفتر ریاست دیدار نمود.

در این دیدار مسوول بخش حمایت حقوقی دفتر کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان وعده هم‌کاری داده و گفت که این اداره طبق تفاهمنامه‌ی که قبلا با پوهنتون کابل امضا کرده‌است به آن عده محصلین که به کشور عودت نموده‌اند و به لحاظ اقتصادی توان پیش‌برد تحصیل شان‌را ندارند مثل سابق کمک و هم‌کاری می‌نماید.

در این دیدار محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل ضمن خوش آمد گویی به مسوول بخش حمایت حقوقی اداره UNHCR از کمک‌های قبلی آنان به پوهنتون کابل اظهار قدردانی نموده و بر تداوم این کمک‌ها تاکید کرد.

پوهنتون کابل و کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان در سال 2019 میلادی تفاهم‌نامه‌ی را امضاء کرده‌اند که بر اساس آن دفتر سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان ملزم به ارایه بورسیه‌های تحصیلی برای پناهنده‌گان، پناهجویان و پناهنده‌گان اسبق افغان که به کشور عودت نموده‌اند می‌باشد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۷:۱۵
Background image

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل از پوهنتون کابل دیدن نمود

بهادر امین‌یان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با حضور در پوهنتون کابل با محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون دیدار نموده و روی مسایل مختلف از جمله تقویت روابط علمی و اکادمیک میان. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۹:۲۴
Background image

رییس پوهنتون کابل از آمریت‌های نشرات، مجله‌های علمی و برنامه‌های فوق لیسانس پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل در حالی‌که او را محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی و محترم مولوی معلم احمد حقانی معاون امور مالی و اداری پوهنتون همراهی می‌کرد از. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل