مجلس ارزیابی برنامه های فوق لیسانس دایر گردید

tariq_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۶
957

هدف این مجلس معیاری سازی برنامه های فوق لیسانس و بلند بردن کیفیت و ظرفیت این برنامه ها می باشد. رهبری پوهنتون کابل، اعضای بورد ماستری، روئسای پوهنځی ها، اعضای کمیته ماستری پوهنځی ها و مدیران تدریسی در این مجلس حضور داشتند.

دکتور محمد علی رضایی، آمر برنامه های فوق لیسانس پوهنتون کابل تقویم جذب محصلان در سال آینده و همچنان چک لیست ارزیابی برنامه های فوق لیسانس را در این مجلس بصورت مفصل با ارائه پرزنتش توضیح و تشریح نمود که مورد استقبال اشتراک کنندگان قرار گرفت.

دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون ضمن تشکری از کوشش های آمریت برنامه های فوق لیسانس و معاونیت علمی برای بهتر شدن برنامه ها در بخش کیفیت و ظرفیت، تاکید نمود که این برنامه ها باید آهسته آهسته به معیارهای بین المللی برابر شود.

محمد اشرف غیرت، معاون علمی پوهنتون نیز در این مجلس در مورد اهداف و پرگرام های آینده و هماهنگی تیم فوق لیسانس صحبت نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۸:۲۵
Background image

جلسه هماهنگی و همکاری مشترک با ریاست تحقیقات علمی وزارت معارف برگزار شد

امروز یکشنبه ( ١٣، جوزا ،١٤٠٣) محترم دوکتور اسامه عزیز رئیس پوهنتون کابل و دوکتور حامد سالاری معاون تحقیقات علمی با داکتر محمد عمر رییس تحقیقات وزارت معارف در دفتر ریاستپوهنتون کابل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۴:۶
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

امروز سه شنبه ٢٢ جوزای سال ١٤٠٣ ه.ش ، جلسه شورای علمی پوهنتون کابل به رهبری دوکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل تشکیل گردید.

 در این نشست، در مورد ترفیعات علمی استادان پوهنتون کابل و. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۴:۲۲
Background image

کورس سه ماهه آموزش کمپیوتر، زبان انگلیسی و عربی افتتاح شد

 کورس سه ماهه کمپیوتر، زبان انگلیسی و عربی از سوی آمریت انسجام خدمات محصلان در پوهنتون کابل آغاز شده است.

قاری فیضان الله قلمیار، آمر انسجام خدمات محصلان در سخنرانی افتتاحیه خود گفت که. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

یک لابراتوار کامپیوتری مجهز برای دیپارتمنت انگلیسی پوهنځی زبان ها و ادبیات خارجی پوهنتون کابل ساخته شده است که استادان تحقیقات علمی خود را در آن انجام می دهند و دانشجویان نیز در بخش های مختلف از آن استفاده می کنند.

چه باید کرد؟ تحت عنوان (چه باید کرد؟) تمثیل هنری در رابطه با حفاظت از محیط زیست ارائه شد. از سوی محصلین دیپارتمنت تیاتر پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل به راهنمایی استادان تحت عنوان، چه باید کرد؟ تمثیل هنری از آگاهی عمومی در رابطه با حفاظت از محیط زیست

پوهنځی تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی پوهنتون کابل که در ساحه مکرویان_یکه توت قرار دارد، شما می‌تواند از فعالیت‌های علمی، اداری و تدریسی شان در این گذارش ويديويی معلومات حاصل نمایید!

کنفرانس تحت عنوان نزول القرآن که توسط اساتید محترم پوهنځی شرعیات ترتیب شده بود در پوهنتون کابل برگزار گردید. جزئیات بیشتر در گزارش ویدیویی!

چند قطعه عکس های زیبا از پوهنتون کابل در موسم بارانی

روز جهانی آب در پوهنتون کابل طی یک سلسله مراسم بزرگ تجلیل شد. ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

در دیدار سفارت چین در کابل از محصلین برتر پوهنتون کابل با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

پوهنتون کابل در سال ۱۴۰۲ هـ ش، به ارزش حدود ۹۰ میلیون افغانی ده ها پروژه انکشافی و توسعه را تطبیق نموده است. گزارش ویدیویی:

کار قير ریزی با سرکهای نو در داخل پوهنتون کابل آغاز گردید

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا