رییس پوهنتون کابل با رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) دیدار نمود

website admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۹:۲۳
ku

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل با محترم نجیب‌الله سیاوش رئیس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) در ریاست پوهنتون دیدار و روی برنامه‌های همکاری‌های مشترک میان این دو نهاد گفتگو نمودند.

در این دیدار روی موضوعات و ساحات همکاری‌های مشترک این برنامه با پوهنتون کابل، چگونگی تدویر برنامه‌های مشترک ظرفیت سازی برای کارآفرینی و سایر موضوعات مرتبط با این همکاری‌ها بحث صورت گرفت. رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان در این دیدار گفت که: مسئولان این برنامه AHEAD در قسمت همکاری با پوهنتون کابل متعهد بوده و در جریان همکاری‌ها و تدویر برنامه‌های مشترک شان از هیچ نوع همکاری دریغ نخواهند ورزید. در ادامه پوهاند دکتور بابری رییس پوهنتون کابل از حضور مسئولان این برنامه در پوهنتون کابل و همکاری های شان سپاسگزاری کرده و اظهار امیدواری نمود که بتوانند در همکاری با همدیگر زمینه‌های بهتر را برای ارتقای ظرفیت محصلان ایجاد نمایند.

همزمان با این دیدار به تعداد۳۲۲ جلد کتاب از سوی محترمه خانم گل‌غُټی خاموش یکتن از شهروندان کشور به کتابخانه پوهنتون کابل غرض مطالعه محصلان و محققان اهداء گردید که مورد استقبال مسئولان پوهنتون کابل قرار گرفته و از ایشان تقدیر نیز گردید. رییس پوهنتون کابل احساسات خانم خاموش را قابل قدر خوانده و ایشان را نمونه‌ای از جوانان دلسوز و روشنفکر وطن دانست.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۳:۴۰
Background image

سرپرست ریاست پوهنتون کابل با معاون دفتر کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان در کابل دیدار نمود

محترم محمد اشرف غیرت، سرپرست ریاست پوهنتون کابل درحالی‌که معاونان امور علمی و اداری پوهنتون نیز حضور داشتند روز دوشنبه مورخ 19 میزان سال جاری با "مرین دین کای‌دوم‌چای"، معاون دفتر (U N. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۴ - ۹:۳۸
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

جلسه شورای علمی پوهنتون کابل تحت ریاست محترم محمد اشرف غیرت، سرپرست ریاست پوهنتون کابل با حضور معاونین ریاست و دیگر اعضای شورای علمی برگزار گردید.

در این جلسه که روز سه شنبه مورخ 13. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۱ - ۱۶:۱۳
Background image

جلسه هماهنگی سرپرست ریاست پوهنتون کابل با آمرین بخش‌های اداری دایر گردید

جلسه هماهنگی بخشهای اداری پوهنتون کابل با حضور محترم محمد اشرف غیرت سرپرست ریاست پوهنتون، معاون امور مالی و اداری و آمرین بخشهای اداری پوهنتون کابل به روز یک‌شنبه مؤرخ ۱۱ میزان سال. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل