جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل دایر گردید

website admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۳۵
meeting

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل تحت رهبری محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون، معاونین ریاست و اعضای جلسه به روز سه‌شنبه مورخ 7 سرطان سال جاری برگزار گردید.

دراین جلسه رییس پوهنتون کابل ضمن خوش آمدگویی به اعضای جلسه و صحبت‌ پیرامون مسایل مهم گفت که با راه اندازی برنامه‌های مهم و طرح‌های جدید و کارآمد و با تجدید نظر روی بعضی مسایل اکادمیک، کارهای اداری و تضمین کیفیت باید مشکلات خود را به فرصت‌های کامیابی تبدیل بسازیم و این چیزی است که همه جوامع دارای مشکل آن‌را تجربه کرده‌است.

دکتور عزیز هم‌چنان از کارهای صورت گرفته برای ارتقای ظرفیت استادان جدید التقرر پوهنتون ابراز خرسندی نموده و علاوه نمود که در سفر ترکیه برای جلب کمک به پوهنتون کابل از قبیل تجهیز وسایل و امکانات، دادن بورسیه‌های تحصیلی برای استادان و آغاز دروس آنلاین تلاش نموده است و مقامات ترکیه نیز به این مسایل توجه و علاقه مندی نشان دادند.

رییس پوهنتون کابل هم‌چنان وضع محدودیت بر رهبری وزارت تحصیلات عالی کشور را ازسوی شورای امنیت سازمان ملل متحد غیر عادلانه خواند و تاکید کرد که این کار سیستم تحصیلی کشور را با مشکل مواجه می‌کند.

در اخیر جلسه شورای رهبری طبق آجندا روی چگونگی نظارت و ارزیابی داخلی به منظور روی دست گرفتن آمدگی‌های لازم برای حفظ سند اعتباردهی پوهنتون کابل و هم‌چنان تطبیق آزمایشی اپلیکیشن سیستم مدیریت مراسلات در این پوهنتون نیز بحث‌های همه جانبه صورت گرفت و اعضای شورا هرکدام به نوبت خود نظریات شان‌را پیرامون موارد فوق شریک کردند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۹:۲۸
Background image

پوهنځی علوم وترنری ورکشاپ روش‌ های موثر مبارزه با مقاومت میکروبی را دایر نمود

این ورکشاپ در تالار کنفرانس‌های ریاست صحت حیوانی وزارت زراعت و با همکاری این ریاست و همچنان سازمان صحی جهان و وزارت صحت عامه برای داکتران وترنر، فارمداران مرغ، گاو، ماهی و مالکین شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۹:۱۰
Background image

گفتمان تهیه مسکن ارزان و مقاوم در مقابل زلزله در پوهنتون کابل تدویر یافت

درین گفتمان که ازسوی پوهنځی انجینیری برگزار گردیده بود، محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل، از برگزاری این محفل در پوهنتون اظهار خوشحالی نموده و گفت که این مساله ضرورت کشور است و. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۱:۵۱
Background image

دیدار معاون علمی پوهنتون کابل از جریان امتحانات برنامه‌ های ماستری

محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور عملی پوهنتون کابل و محترم دکتور یارزمان منگل آمر برنامه ‌های فوق لیسانس این پوهنتون از جریان امتحانات برنامه ‎های ماستری دیدن نمودند. امتحانات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

سخنرانی محترم پوهنمل دوکتور محمود آریوبی، رئیس پوهنځی هنرهای زیبا در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل