کمپاین ملی نهال شانی با حضور شاروال کابل، رییس پوهنتون کابل و رییس اداره حفاظت از محیط زیست در محوطه پوهنتون کابل آغاز یافت

website admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲
kukuk

کمپاین ملی نهال شانی با حضور داوود سلطانزوی شاروال کابل، پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل، شاه‌زمان میوندی رییس اداره ملی حفاظت از محیط زیست در حالیکه معاون و کارمندان ریاست شاروالی، رؤسای پوهنحی‌ها و تعدادی از استادان پوهنتون کابل نیز حضور داشتند با غرس چند اصله نهال در صحن زیبای پوهنتون کابل آغاز یافت.

پوهاند دکتور محمدعثمان بابری رییس پوهنتون کابل، آقای داوود سلطانزوی شاروال کابل و شاه‌زمان میوندی رییس اداره ملی حفاظت از محیط زیست در مراسم افتتاحیه این کمپاین که در ساحه سبز محوطه پوهنتون کابل برگزار گردیده بود سخنرانی نموده و هرکدام به اهمیت نهال شانی و فضاهای سبز در حفظ و زیبایی محیط زیست، پاکی هوا و ساختن یک شهر زیبا تأکید ورزیدند. آنان در سخنان شان از اشتراک کنندگان برنامه و مردم کشور خواستند تا به این کمپاین ملی پیوسته و هرکدام با غرس یک اصله نهال در زیبایی شهر و کشورشان نقش بگیرند.

این در حالیست که روزهای قبل بیشتر از ۱۰۰۰ یک هزار اصله نهال از سوی رهبری پوهنتون کابل و کارمندان بخش سرسبزی در محیط سبز پوهنتون کابل غرض حمایت از کمپاین نهال شانی و استقبال از بهار غرس گردیده بود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰
Background image

امتحان داوطلبان اکمال تخصص وزارت صحت عامه در پوهنتون کابل اخذ گردید

امتحان ورود داوطلبان اکمال تخصص وزارت صحت عامه روز پنج‎شنبه مؤرخ 23 جدی سال جاری با حضور داشت دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل، داکتر عبدالباری عمر معین وزارت صحت عامه، پوهاند. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۰
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 21 جدی سال جاری جهت بحث روی موضوعات مربوط به امور علمی  پوهنتون کابل همچون ترفیعات علمی، تثبیت رتبه‌های علمی، تقرری‌ها و انفکاک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۳
Background image

به کارمندان خدماتی پوهنتون کابل مواد غذایی توزیع گردید

به تعداد چهار قلم مواد غذایی که شامل آرد، روغن، شکر و چای میشود به روز پنجشنبه ازسوی موسسه "ستاره صبح" در هماهنگی و با حضور داشت سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل به کارمندان. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل