کمپاین ملی نهال شانی با حضور شاروال کابل، رییس پوهنتون کابل و رییس اداره حفاظت از محیط زیست در محوطه پوهنتون کابل آغاز یافت

website admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲
kukuk

کمپاین ملی نهال شانی با حضور داوود سلطانزوی شاروال کابل، پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل، شاه‌زمان میوندی رییس اداره ملی حفاظت از محیط زیست در حالیکه معاون و کارمندان ریاست شاروالی، رؤسای پوهنحی‌ها و تعدادی از استادان پوهنتون کابل نیز حضور داشتند با غرس چند اصله نهال در صحن زیبای پوهنتون کابل آغاز یافت.

پوهاند دکتور محمدعثمان بابری رییس پوهنتون کابل، آقای داوود سلطانزوی شاروال کابل و شاه‌زمان میوندی رییس اداره ملی حفاظت از محیط زیست در مراسم افتتاحیه این کمپاین که در ساحه سبز محوطه پوهنتون کابل برگزار گردیده بود سخنرانی نموده و هرکدام به اهمیت نهال شانی و فضاهای سبز در حفظ و زیبایی محیط زیست، پاکی هوا و ساختن یک شهر زیبا تأکید ورزیدند. آنان در سخنان شان از اشتراک کنندگان برنامه و مردم کشور خواستند تا به این کمپاین ملی پیوسته و هرکدام با غرس یک اصله نهال در زیبایی شهر و کشورشان نقش بگیرند.

این در حالیست که روزهای قبل بیشتر از ۱۰۰۰ یک هزار اصله نهال از سوی رهبری پوهنتون کابل و کارمندان بخش سرسبزی در محیط سبز پوهنتون کابل غرض حمایت از کمپاین نهال شانی و استقبال از بهار غرس گردیده بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۷ - ۹:۲۸
Background image

پوهنځی علوم وترنری ورکشاپ روش‌ های موثر مبارزه با مقاومت میکروبی را دایر نمود

این ورکشاپ در تالار کنفرانس‌های ریاست صحت حیوانی وزارت زراعت و با همکاری این ریاست و همچنان سازمان صحی جهان و وزارت صحت عامه برای داکتران وترنر، فارمداران مرغ، گاو، ماهی و مالکین شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۶ - ۹:۱۰
Background image

گفتمان تهیه مسکن ارزان و مقاوم در مقابل زلزله در پوهنتون کابل تدویر یافت

درین گفتمان که ازسوی پوهنځی انجینیری برگزار گردیده بود، محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل، از برگزاری این محفل در پوهنتون اظهار خوشحالی نموده و گفت که این مساله ضرورت کشور است و. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۳ - ۱۱:۵۱
Background image

دیدار معاون علمی پوهنتون کابل از جریان امتحانات برنامه‌ های ماستری

محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور عملی پوهنتون کابل و محترم دکتور یارزمان منگل آمر برنامه ‌های فوق لیسانس این پوهنتون از جریان امتحانات برنامه ‎های ماستری دیدن نمودند. امتحانات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

سخنرانی محترم پوهنمل دوکتور محمود آریوبی، رئیس پوهنځی هنرهای زیبا در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل