کمپاین ملی نهال شانی با حضور شاروال کابل، رییس پوهنتون کابل و رییس اداره حفاظت از محیط زیست در محوطه پوهنتون کابل آغاز یافت

Abdul Hai Alamyar
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲
kukuk

کمپاین ملی نهال شانی با حضور داوود سلطانزوی شاروال کابل، پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل، شاه‌زمان میوندی رییس اداره ملی حفاظت از محیط زیست در حالیکه معاون و کارمندان ریاست شاروالی، رؤسای پوهنحی‌ها و تعدادی از استادان پوهنتون کابل نیز حضور داشتند با غرس چند اصله نهال در صحن زیبای پوهنتون کابل آغاز یافت.

پوهاند دکتور محمدعثمان بابری رییس پوهنتون کابل، آقای داوود سلطانزوی شاروال کابل و شاه‌زمان میوندی رییس اداره ملی حفاظت از محیط زیست در مراسم افتتاحیه این کمپاین که در ساحه سبز محوطه پوهنتون کابل برگزار گردیده بود سخنرانی نموده و هرکدام به اهمیت نهال شانی و فضاهای سبز در حفظ و زیبایی محیط زیست، پاکی هوا و ساختن یک شهر زیبا تأکید ورزیدند. آنان در سخنان شان از اشتراک کنندگان برنامه و مردم کشور خواستند تا به این کمپاین ملی پیوسته و هرکدام با غرس یک اصله نهال در زیبایی شهر و کشورشان نقش بگیرند.

این در حالیست که روزهای قبل بیشتر از ۱۰۰۰ یک هزار اصله نهال از سوی رهبری پوهنتون کابل و کارمندان بخش سرسبزی در محیط سبز پوهنتون کابل غرض حمایت از کمپاین نهال شانی و استقبال از بهار غرس گردیده بود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۳:۸
Background image

محترم محمد اشرف غیرت به‌حیث رییس پوهنتون کابل معرفی گردید

طی محفل محترم محمد اشرف غیرت، ازسوی محترم روح الله روحانی، معین علمی وزارت تحصیلات عالی و عبادالله وقاص، رییس دفتر وزارت تحصیلات عالی در حالی‌که محترم پوهاند دکتور محمد عثمان بابری،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۹:۲۳
Background image

رییس پوهنتون کابل با رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) دیدار نمود

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل با محترم نجیب‌الله سیاوش رئیس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) در ریاست پوهنتون دیدار و روی برنامه‌های همکاری‌های. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۱۷:۱۳
Background image

امتحان کانکور سال ۱۴۰۰ حوزه کابل در پوهنتون کابل برگزار گردید

روند اخذ امتحان کانکور سال 1400 حوزه کابل، روز پنج‌شنبه مؤرخ 14 اسد سال روان با حضور داکتر عباس بصیر، وزیر تحصیلات عالی کشور، پوهاند دکتور محمد عثمانی بابری، رییس پوهنتون کابل و پوهاند. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل