مولوی معلم احمد حقانی بعنوان معاون امور مالی و اداری پوهنتون کابل معرفی گردید

website admin
شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۴ - ۱۱:۱۹
introducing

بر اساس حکم مقام ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان، محترم مولوی معلم احمد حقانی به حیث معاون امور مالی و اداری پوهنتون کابل تقرر حاصل نموده و به همین مناسبت روز چهارشنبه مورخ 21 ثور سال جاری طی محفل ازسوی محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل به استادان و کارمندان این پوهنتون معرفی گردید.

رییس پوهنتون کابل با صحبت در این محفل برای معاون جدید امور مالی و اداری پوهنتون موفقیت آرزو نموده و هم‌چنان گفت که در شریعت اسلامی وظیفه یک امانت الهی است و ما امیدواریم که مولوی صاحب حقانی این امانت و مسوولیت را در همکاری با دیگر مسوولین پوهنتون و توفیق خداوند بگونه احسن انجام دهد.

محترم مولوی معلم احمد حقانی نیز با صحبت در این محفل ضمن تشکری از اعتماد مقام ریاست‌الوزراء، از استادان و کارمندان پوهنتون کابل تقاضا نمود تا وی را در عرصه‌های مختلف کاری این نهاد علمی و اکادمیک همکاری نموده و از مشورت‌های شان را دریغ ننمایند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۷:۱۵
Background image

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل از پوهنتون کابل دیدن نمود

بهادر امین‌یان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با حضور در پوهنتون کابل با محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون دیدار نموده و روی مسایل مختلف از جمله تقویت روابط علمی و اکادمیک میان. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۹:۲۴
Background image

رییس پوهنتون کابل از آمریت‌های نشرات، مجله‌های علمی و برنامه‌های فوق لیسانس پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل در حالی‌که او را محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی و محترم مولوی معلم احمد حقانی معاون امور مالی و اداری پوهنتون همراهی می‌کرد از. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل