معاون علمی پوهنتون دمپلوپنار ترکیه از پوهنتون کابل دیدن نمود

website admin
Sat, Jul 23 2022 12:45 PM
pic5

دکتور شاه مراد اریک، معاون علمی پوهنتون دمپلوپنار شهر کوتاهیه کشور ترکیه طی دیدار از پوهنتون کابل با محترم دکتور اسامه عزیز رئیس پوهنتون ملاقات نمود.

آقای اریک از ملاقات با رئیس پوهنتون کابل اظهار خوشی نموده و در مورد ساختار و فعالیت‌های پوهنتون دمپلوپنار به رئیس پوهنتون کابل معلومات داده و جهت همکاری با پوهنځی‌های اقتصاد، اداره عامه، انجینیری و هم‌چنان دادن بورسیه‌های تحصیلی در مقطع ماستری و دکتورا برای استادان پوهنتون کابل ابراز آماده گی نموده و اضافه کرد که جانب پوهنتون دمپلوپنار حاضر است برای همکاری‌های بیشتر با پوهنتون کابل تفاهم‌نامه همکاری امضاء نماید.

در این ملاقات محترم دکتور اسامه عزیز رئیس پوهنتون کابل نیز ضمن خوش آمدگویی و استقبال ازحضور دکتور شاه مراد اریک در پوهنتون کابل، نظریات او را در قسمت همکاری‌ها با این پوهنتون دقیق و حیاتی خواند و افزود که اتفاق همکاری میان دو طرف وجود دارد و ما امیدواریم که یک تفاهم‌نامه میان دو طرف مطابق اصول و قوانین امضاء شود تا زمینه این همکاری‌ها بیشتر گردد.

تازه ترین اخبار

Thu, Aug 18 2022 9:28 AM
Background image

پوهنځی علوم وترنری ورکشاپ روش‌ های موثر مبارزه با مقاومت میکروبی را دایر نمود

این ورکشاپ در تالار کنفرانس‌های ریاست صحت حیوانی وزارت زراعت و با همکاری این ریاست و همچنان سازمان صحی جهان و وزارت صحت عامه برای داکتران وترنر، فارمداران مرغ، گاو، ماهی و مالکین شرکت. . .

Wed, Aug 17 2022 9:10 AM
Background image

گفتمان تهیه مسکن ارزان و مقاوم در مقابل زلزله در پوهنتون کابل تدویر یافت

درین گفتمان که ازسوی پوهنځی انجینیری برگزار گردیده بود، محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل، از برگزاری این محفل در پوهنتون اظهار خوشحالی نموده و گفت که این مساله ضرورت کشور است و. . .

Sun, Aug 14 2022 11:51 AM
Background image

دیدار معاون علمی پوهنتون کابل از جریان امتحانات برنامه‌ های ماستری

محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور عملی پوهنتون کابل و محترم دکتور یارزمان منگل آمر برنامه ‌های فوق لیسانس این پوهنتون از جریان امتحانات برنامه ‎های ماستری دیدن نمودند. امتحانات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

سخنرانی محترم پوهنمل دوکتور محمود آریوبی، رئیس پوهنځی هنرهای زیبا در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل