مسوولین اداره عالی تفتیش با رییس پوهنتون کابل دیدار نمودند

tariq_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۹:۱۰
55

مسوولین اداره عالی تفتیش روز یک‌شنبه مورخ 25 جدی سال روان با محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل دیدار نمودند. در این دیدار معاون مالی و اداری پوهنتون و هم‌چنان آمرین شعبات بخش‌های مالی و اداری نیز حضور داشتند. هدف این دیدار آغاز ارزیابی و بررسی از چگونگی اجراآت و کارکردها طی سال‌ 1400 در پوهنتون کابل می‌باشد.

در این دیدار رئیس پوهنتون کابل بیان داشت که تفتیش برای بهتر شدن کار و اجراآت و پیدا کردن خلاء‌ها و نواقص و برجسته ساختن ابتکارات و دستآوردها یک ضرورت مبرم و مسلم است و رهبری پوهنتون کابل با اداره عالی تفتیش هم‌کار است و از پیشنهادات و نقطه نظرات آن‌ها حمایت و استفاده می‌نماید.

هم‌چنان عبدالاحد قیومی، رئیس تفتیش سکتور معارف، صحت و فرهنگ اداره عالی تفتیش در مورد آغاز، شیوه کار این اداره، تهیه گزارش و موارد مهم دیگر خدمت رئیس پوهنتون کابل معلومات مفصل ارایه نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۱۵:۲۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

در این جلسه شورای علمی که به روز سه شنبه مورخ 4 دلو سال جاری و با حضور رئیس و معاونین پوهنتون برگزار گردید، روی گزارش تطبیق فیصله‌های قبلی این شورا، پلان استراتیژیک پوهنتون، پلان. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳ - ۹:۱۴
Background image

طرح پروسه ساده سازی مراحل تقرر و ترفیعات اعضای کادر علمی با رهبری پوهنتون کابل شریک گردید

این طرح که ازسوی اداره اصلاحات اداری تهیه و آماده شده‌است، به روز یک‌شنبه مورخ 2 دلو سال جاری، طی جلسه‌ی در محضر رئیس، معاونین، شماری از استادان و مسوولین ریاست تقرر و ترفیعات علمی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۹:۱۰
Background image

مسوولین اداره عالی تفتیش با رییس پوهنتون کابل دیدار نمودند

مسوولین اداره عالی تفتیش روز یک‌شنبه مورخ 25 جدی سال روان با محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل دیدار نمودند. در این دیدار معاون مالی و اداری پوهنتون و هم‌چنان آمرین شعبات بخش. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

بخشی از سخنان وزیر محترم تحصیلات عالی شیخ ندا محمد ندیم صاحب به استادان پوهنتون کابل:

محفل نظر خواهی در مورد نصاب برنامه ماستری جدید التاسیس در پوهنځی علوم اجتماعی برگزار گردید

نمایشگاه پوسترهای تحقیقاتی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل برگزار گردید

از فراغت محصلین سال ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل تجلیل صورت ګرفت

البوم تصاویر مراسم تجلیل فراغت ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل