سمینار نوشتن و نشر مقالات علمی- تحقیقی در ژورنال‌های بین المللی در پوهنځی فارمسی برگزار گردید

tariq_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۸/۲۴ - ۱۴:۵
11

با مدیریت کمیته آموزش الکترونیک پوهنځی فارمسی پوهنتون کابل، سمینار شیوه‌های نوشتن و نشر مقالات علمی- تحقیقی در ژورنال‌های بین المللی، در تالار کنفرانس‌های پوهنځی فارمسی برگزار گردید. در این سمینار رئیس و استادان پوهنځی اشتراک کردند.

محترم پوهنمل احمد تمیم غفاری، عضو کادر علمی دیپارتمنت فارمکولوژی پوهنځی فارمسی، در این سمینار، روی مراحل و چگونگی نوشتن و نشر مقالات علمی- تحقیقی به شکل معیاری و بطور ساده در ژورنال‌های بین المللی صحبت نموده و معلومات مفصل در این زمینه به اشتراک کنندگان ارائه نمود و هم‌چنان یاد آور گردید که تحقیق بدون نشر بی فایده است و ما باید به دلیل مسلکی شدن در قسمت نشر مقالات خود در ژورنال‌های بین المللی تلاش نماییم.

محترم پوهنوال آقا محمد ژکفر، رئیس پوهنځی فارمسی، هدف این سمینار را بلند بردن ارتقای ظرفیت و مهارت‌های علمی استادان بیان کرد و افزود که قرار است در آینده این سمینار در سطح پوهنتون نیز برگزار گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۰:۵۸
Background image

کار عملی تفاهمنامه همکاری عقد شده پوهنځی فارمسی پوهنتون کابل با اداره ملی ستندرد افغانستان آغاز گردید

پوهنوال آقامحمد ژکفر رئیس پوهنځی فارمسی با اساتید دیپارتمنت های ذیربط روز جهارشنبه 16 قوس ضمن ملاقات با هیات رهبری اداره ملی ستندرد از لابراتوارهای غذا و ادویه آن اداره نیز بازدید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۹:۱۹
Background image

بیش از 70 تن از محصلین برنامه (MS Word ) کمپیوتر را فرا گرفتند

بیش از 70 تن از محصلین طبقه ذکور و اناث از پوهنځی‌های مختلف پوهنتون کابل، برنامه (MS Word ) کمپیوتر را که ازسوی آمریت انسجام خدمات محصلین دایر گردیده بود فرا گرفتند.  برای این محصلین در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۹:۱
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

در این جلسه شورای علمی ابتدا محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون به اعضای جلسه خوش آمدید گفته و سپس روی موضوعات مهم علمی و تحصیلی پوهنتون از جمله برگزاری موفقانه امتحانات نهایی سمستر. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل