جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

Anonymous (not verified)
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
meeting

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور اسامه عزیز رئیس پوهنتون کابل با صحبت در افتتاحیه این جلسه روی بعضی از موارد از جمله جدیت در تطبیق فیصله‌های شورای علمی و رهبری در ادارات پوهنتون کابل، فراهم‌سازی زمینه‌های بیش‎تر کار عملی برای محصلان در لابراتوراها، کتاب خانه و سایر ساحات تحقیقی پوهنتون، چگونگی رعایت آداب و شئون اسلامی در پوهنتون و سایر مسایل مرتبط صحبت نموده و اعضای شورای علمی نیز هرکدام ضمن هم‌نظری به بهبودی آن تأکید ورزیدند.

همچنان در این جلسه روی موضوعات آجندای جلسه بحث و تبادل نظر صورت گرفته و راجع به هرکدام طبق قوانین، مقررات و لوایح تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۰:۲۳
Background image

نمایشگاه پوسترهای تحقیقاتی پوهنځی زراعت برگزار گردید

این نمایشگاه که به مدت دو روز ادامه دارد و در آن نتایج بیش از هشتاد سوژه تحقیقی در بخش‌های مختلف ازسوی پوهنځی زراعت به نمایش گذاشته شده است، به روز سه شنبه مورخ 8 قوس سال جاری با حضور. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۱۴:۴۱
Background image

رئیس موسسه تیکا از پوهنځی کیمیا دیدن نمود

محترم ذهتوچال، رئیس موسسه تیکا در کابل به روز یک‌شنبه مورخ 6 قوس سال جاری از پوهنځی کیمیای پوهنتون کابل دیدن کرده و با محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی پوهنتون، رئیس و. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۵:۶
Background image

رئیس عمومی موسسه (Pinacle Teaching Solutions) با رئیس پوهنتون کابل ملاقات نمود

تیم دویس (Tim Davis) رئیس عمومی موسسه (Pinacle Teaching Solutions) و هیات همراهش به روز شنبه مورخ 5 قوس سال جاری طی دیدار از پوهنتون کابل، با محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون ملاقات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل