جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

Anonymous (not verified)
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
meeting

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور اسامه عزیز رئیس پوهنتون کابل با صحبت در افتتاحیه این جلسه روی بعضی از موارد از جمله جدیت در تطبیق فیصله‌های شورای علمی و رهبری در ادارات پوهنتون کابل، فراهم‌سازی زمینه‌های بیش‎تر کار عملی برای محصلان در لابراتوراها، کتاب خانه و سایر ساحات تحقیقی پوهنتون، چگونگی رعایت آداب و شئون اسلامی در پوهنتون و سایر مسایل مرتبط صحبت نموده و اعضای شورای علمی نیز هرکدام ضمن هم‌نظری به بهبودی آن تأکید ورزیدند.

همچنان در این جلسه روی موضوعات آجندای جلسه بحث و تبادل نظر صورت گرفته و راجع به هرکدام طبق قوانین، مقررات و لوایح تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۱۴
Background image

دومین برنامه علمی رقابتی ارایه پوسترهای تحقیقی محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردید

این برنامه که به اشتراک معاون علمی پوهنتون کابل، رئیس، استادان و محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردیده بود، در ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از قرآن پاک، محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر رئیس. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۴:۵۳
Background image

محفل خوش آمدید محصلان جدیدالشمول در پوهنځی فارمسی برگزار گردید

در این محفل که به تاریخ 7 قوس در پوهنځی فارمسی برگزار گردید، در ابتدا محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر، رئیس پوهنځی ضمن خوش آمدید به محصلان جدیدالشمول، در مورد ارزش های پوهنځی و پوهنتون صحبت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳۹
Background image

ارائه درس دینی برای محصلین ازسوی رئیس عمومی اداره امور

به روز پنج شنبه، مورخ ۹ قوس سال جاری، برای محصلین صنف اول پوهنځی های اقتصاد، انجینری، زبان و ادبیات خارجی و زبان و ادبیات پوهنتون کابل درس دینی راجع به عقیده اسلامی ازسوی محترم شیخ. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

در جریان کارهای باز سازی پوهنتون کابل، این بار انکشاف سرک ارتباطی وزارت تحصیلات عالی و پوهنتون کابل آغاز شده است.

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا