جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

website admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
meeting

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور اسامه عزیز رئیس پوهنتون کابل با صحبت در افتتاحیه این جلسه روی بعضی از موارد از جمله جدیت در تطبیق فیصله‌های شورای علمی و رهبری در ادارات پوهنتون کابل، فراهم‌سازی زمینه‌های بیش‎تر کار عملی برای محصلان در لابراتوراها، کتاب خانه و سایر ساحات تحقیقی پوهنتون، چگونگی رعایت آداب و شئون اسلامی در پوهنتون و سایر مسایل مرتبط صحبت نموده و اعضای شورای علمی نیز هرکدام ضمن هم‌نظری به بهبودی آن تأکید ورزیدند.

همچنان در این جلسه روی موضوعات آجندای جلسه بحث و تبادل نظر صورت گرفته و راجع به هرکدام طبق قوانین، مقررات و لوایح تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۳۷
Background image

استادان پوهنتون‌های مرکزی کابل وضع محدودیت‌ها ازسوی شورای امنیت سازمان ملل متحد بر رهبری وزارت تحصیلات عالی کشور را محکوم کردند

استادان پوهنتون‌های مرکزی کابل در یک نشست اعتراضی که در پوهنتون کابل برگزار گردیده بود، وضع محدودیت‌های سفر و تعزیرات بر رهبری وزارت تحصیلات عالی کشور ازسوی شورای امنیت سازمان ملل متحد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۳۵
Background image

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل دایر گردید

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل تحت رهبری محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون، معاونین ریاست و اعضای جلسه به روز سه‌شنبه مورخ 7 سرطان سال جاری برگزار گردید.

دراین جلسه رییس پوهنتون کابل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۸:۱۳
Background image

ورکشاپ طرز تهیه و ارایه یک پاورپاینت خوب ازسوی مرکز انکشاف مسلکی پوهنتون کابل دایر گردید

ورکشاپ طرز تهیه و ارایه یک پاورپاینت خوب ازسوی مرکز انکشاف مسلکی پوهنتون کابل برای 20 تن از استادان جدیدالتقرر این پوهنتون به روز دوشنبه مورخ‌ 6 سرطان سال جاری راه اندازی گردید.

دراین. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل