جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

Abdul Hai Alamyar
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۴
ku

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل جهت بحث روی موضوعات مختلف مرتبط با امور علمی و اکادمیک این نهاد به روز سه شنبه مؤرخ ۱۶ جدی سال جاری در تالار جلسات شورای علمی پوهنتون با حضور اعضای این شورا برگزار گردید.

در این جلسه که از ساعت ۹:۳۰ قبل از ظهر روز سه شنبه در تالار متذکره آغاز یافت ضمن ایراد سخن توسط پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رئيس پوهنتون کابل و تعدادی دیگر از اعضای شورا راجع به آجندای جلسه، روی موضوعاتی چون: «چگونگی روند تطبیق پلان تغییر پوهنتون کابل»، «چگونگی احیای مجدد بخش خدمات محصلان با تمرکز به خدمات آموزشی در رابطه به کار آفرینی»، « کنفرانس‌ها و گفتگوهای انجام شده میان پوهنتون کابل و تعدادی از نهادها و پوهنتون‌های خارجی»، «روند تطبیق برنامه‌های کیفی و ارتقای ظرفیت در پوهنتون کابل»، ۱۰ دوسیه ترفیعات علمی استادان پوهنتون کابل، ۲ دوسیه تثبیت رتبه علمی، ۷  دوسیه تقرری استادان پوهنتون کابل، ۲ برنامه‌ی مربوط به معاونیت امور محصلان، ۲ برنامه‌ی مربوط به آمریت برنامه‌های فوق لیسانس و تعدادی از موضوعات متفرقه‌ی دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفته و در ارتباط با هرکدام در مطابقت با قوانین و لوایح این پوهنتون تصامیم لازم اتخاذ و به بخش‌های مربوطه‌ و مسئولان آن جهت تطبیق تصامیم فوق رهنمود و هدایات لازم داده شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۶
Background image

شورای فارغان پوهنتون کابل ایجاد و از مسئولان قبلی اتحادیه محصلان پوهنتون تقدیر گردید

اتحادیه محصلان پوهنتون کابل به روز پنج‌شنبه مؤرخ ۲۵ جدی سال جاری طی یک مراسم که با حضور معاون امور محصلان پوهنتون کابل، استادان، محصلان و اعضای این اتحادیه در تالار همایش‌های پوهنځی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۹:۵۸
Background image

تفاهم‌نامه همکاری میان پوهنتون کابل و پوهنتون تابش به امضاء رسید

تفاهم‌نامه همکاری میان پوهنتون کابل و پوهنتون تابش به روز چهارشنبه مؤرخ ۲۴ جدی سال جاری به هدف فراهم آوری زمینه‌های همکاری میان هردو پوهنتون جهت ارتقای ظرفیت‌های موجود در این دو نهاد و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۴
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل جهت بحث روی موضوعات مختلف مرتبط با امور علمی و اکادمیک این نهاد به روز سه شنبه مؤرخ ۱۶ جدی سال جاری در تالار جلسات شورای علمی پوهنتون با حضور اعضای. . .

برگشت به اخبار