برنامه نیازسنجی برای نصاب ماستری روانشناسی برگزار گردید

tariq_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۶/۳۰ - ۱۵:۵
478

پوهنځی روانشناسی و علوم تربیتی پوهنتون کابل به تازگی اقدام به ایجاد برنامه ماستری روانشناسی عمومی کرده است. به این دلیل رهبری پوهنځی برای طرح و تدوین یک نصاب معیاری و کارآمد برای آن جلسه نیازسنجی برگزار نمود.

در این جلسه نمایندگان وزارت تحصیلات عالی، وزارت صحت عامه، پوهنتون تعلیم و تربیه، جمعیت هلال احمر افغانی، موسسه «I R C» و چند نهاد دیگر خصوصی و عامه اشتراک نمودند.

محترم پوهنمل مجیب الرحمن رحمانی، رئیس پوهنځی روانشناسی به نمایندگان ادارات ذکر شده خوش آمدید گفته و از آنان خواست که نظریات و پيشنهادات شانرا برای اثرگذاری، پایداری و جامع شدن بيشتر نصاب برنامه ماستری روانشناسی عمومی ارائه نمایند.

محترم محمد اشرف غيرت، معاون علمی پوهنتون کابل گفت که نصاب برنامه ماستری پوهنځی روانشناسی باید طوری تدوین گردد که در حل مشکلات روانی افراد جامعه موثر تمام شود.

در این برنامه اشتراک کنندگان نیز نظریات و پيشنهادات شانرا پیرامون نصاب برنامه ماستری پوهنځی روانشناسی مطرح نمودند که مورد توجه رهبری پوهنځی قرار گرفت. قابل یادآوری است که جلسه فوق به روز چهارشنبه، مورخ ۲۹ سنبله سال جاری، برگزار گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۱۴
Background image

دومین برنامه علمی رقابتی ارایه پوسترهای تحقیقی محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردید

این برنامه که به اشتراک معاون علمی پوهنتون کابل، رئیس، استادان و محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردیده بود، در ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از قرآن پاک، محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر رئیس. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۴:۵۳
Background image

محفل خوش آمدید محصلان جدیدالشمول در پوهنځی فارمسی برگزار گردید

در این محفل که به تاریخ 7 قوس در پوهنځی فارمسی برگزار گردید، در ابتدا محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر، رئیس پوهنځی ضمن خوش آمدید به محصلان جدیدالشمول، در مورد ارزش های پوهنځی و پوهنتون صحبت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳۹
Background image

ارائه درس دینی برای محصلین ازسوی رئیس عمومی اداره امور

به روز پنج شنبه، مورخ ۹ قوس سال جاری، برای محصلین صنف اول پوهنځی های اقتصاد، انجینری، زبان و ادبیات خارجی و زبان و ادبیات پوهنتون کابل درس دینی راجع به عقیده اسلامی ازسوی محترم شیخ. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

در جریان کارهای باز سازی پوهنتون کابل، این بار انکشاف سرک ارتباطی وزارت تحصیلات عالی و پوهنتون کابل آغاز شده است.

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا