بازدید محصلین صنف دوم پوهنځی علوم وترنری از لابراتوارهای مرکزی ریاست صحت حیوانی

tariq_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۸ - ۱۶:۱۲
32321

محصلین صنف دوم پوهنځی علوم وترنی به هم کاری پوهنوال داکتر اسدالله صمدی و پوهنیار محمد نعیم علی زاده استادان مضمون باکتریولوژی عمومی از لابراتوارهای مرکزی ریاست صحت حیوانی دیدن نمودند.

هدف این سیرعلمی آشنای محصلین با محیط لابراتوار و کار در لابراتوارها بود. محترم داکتر حمید الله توفیق، سرپرست لابراتوارهای مرکزی ریاست صحت حیوانی محصلین را خوش آمده گفته و تمام قوانین لابراتوار را برای آنها توضیح و تشریح نمود.

وی همچنان به داکتران موظف وظیفه سپرد تا لابراتوارها را به محصلین معرفی نموده و همچنان کارهای که در لابراتوارها صورت می گرد را به آنها توضیح دهند.

در اخیر این سیرعلمی استادان و محصلین از پرسونل لابراتوارهای مرکزی ریاست صحت حیوانی که زمینه این سیرعلمی را مساعد ساخته بودند، اظهار سپاس و تشکری نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۱۴
Background image

دومین برنامه علمی رقابتی ارایه پوسترهای تحقیقی محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردید

این برنامه که به اشتراک معاون علمی پوهنتون کابل، رئیس، استادان و محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردیده بود، در ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از قرآن پاک، محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر رئیس. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۴:۵۳
Background image

محفل خوش آمدید محصلان جدیدالشمول در پوهنځی فارمسی برگزار گردید

در این محفل که به تاریخ 7 قوس در پوهنځی فارمسی برگزار گردید، در ابتدا محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر، رئیس پوهنځی ضمن خوش آمدید به محصلان جدیدالشمول، در مورد ارزش های پوهنځی و پوهنتون صحبت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳۹
Background image

ارائه درس دینی برای محصلین ازسوی رئیس عمومی اداره امور

به روز پنج شنبه، مورخ ۹ قوس سال جاری، برای محصلین صنف اول پوهنځی های اقتصاد، انجینری، زبان و ادبیات خارجی و زبان و ادبیات پوهنتون کابل درس دینی راجع به عقیده اسلامی ازسوی محترم شیخ. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

در جریان کارهای باز سازی پوهنتون کابل، این بار انکشاف سرک ارتباطی وزارت تحصیلات عالی و پوهنتون کابل آغاز شده است.

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا