امتحان بست‌های معلمی و اداری شهر کابل و ولسوالی‌های آن در پوهنتون کابل اخذ گردید

website admin
شنبه ۱۴۰۱/۲/۱۰ - ۹:۲۵
exam

امتحان بست‌های معلمی و اداری ریاست معارف شهر کابل و ولسوالی‌های این ولایت با حضور شیخ نورالله منیر وزیر معارف، پوهاند عبدالقدیر خموش رییس اداره ملی امتحانات، پوهاند محمد شفیع شریفی معاون علمی پوهنتون کابل و مولوی عبدالحنان عارف ا رییس اداره اصلاحات اداری در پوهنتون کابل اخذ گردید.

در این محفل وزیر معارف در مورد چگونگی امتحان صحبت نموده و از مسوولین اداره ملی امتحانات و اداره اصلاحات اداری خواست تا روند امتحان را به طور شفاف پیش برده و عدالت را در این پروسه تامین نمایند.

سپس پوهاند عبدالقدیر خموش رییس اداره ملی امتحانات گفت که اساس این امتحان را شفافیت و عدالت تشکیل می‌دهد و سیستم طوری طراحی و عیار شده‌است که هیچ‌گونه جعل، تقلب و تزویر نمی‌تواند در آن نفوذ کند و داوطلبان ازین ناحیه کاملا مطمیین باشند و تنها معیار کامیابی استعداد، توانایی و شایستگی آنها خواهد بود.

هم‌چنان محمد یوسف غزنوی رییس بورد تعیینات اداره اصلاحات اداری ضمن تاکید بر شفافیت دراین امتحان گفت که مساله شغل یابی یک مساله مهم است و ما امیدواریم که در قسمت شغل یابی برای متقاضیان در ادارات دولتی کارهای بیش‌تر صورت بگیرد.

دراین امتحان 1803 بست به رقابت گذاشته شده‎است که 14631 نفر در آن با هم رقابت می‌کنند و از این میان 5748 تن اناث و متباقی آن ذکور می‌باشد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۷:۱۵
Background image

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل از پوهنتون کابل دیدن نمود

بهادر امین‌یان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با حضور در پوهنتون کابل با محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون دیدار نموده و روی مسایل مختلف از جمله تقویت روابط علمی و اکادمیک میان. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۹:۲۴
Background image

رییس پوهنتون کابل از آمریت‌های نشرات، مجله‌های علمی و برنامه‌های فوق لیسانس پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل در حالی‌که او را محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی و محترم مولوی معلم احمد حقانی معاون امور مالی و اداری پوهنتون همراهی می‌کرد از. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل