اطلاعیه امتحان بست های خدماتی ملکی پوهنتون کابل

tariq_admin
12548

به اطلاع داوطلبان بست های (۳، ۴، ۵، ۶) خدماتی ملکی پوهنتون کابل رسانیده می شود که روز شنبه، مورخ ۲ جدی سال جاری، ساعت (۹:۰۰) بجه صبح، جهت اخذ کارت شمولیت در امتحان همراه با یک قطعه عکس و کاپی تذکره در تالار تمیم انصار (رض) پوهنتون کابل حاضر شوند.

همچنان از این کاندیدان تقضا می گردد که به روز یکشنبه، مورخ ۳ قوس سال جاری، جهت سپری نمودن امتحان بست های متذکره به ساعت (۸) صبح در ادیتوریم تمیم انصار (رض) حاضر شده و از آوردن وسایل الکترونیک از قبیل (تلفن همراه، گوشکی، ماشین حساب...) در صحن امتحان جدا خود داری نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶
Background image

اطلاعیه!

به اطلاع تمام افراد کامیاب در مرحله امتحان تحریری بست های رتبه (۳ الی ۶) خدمات ملکی پوهنتون کابل که امتحان شان بتاریخ ۳ جدی ازسوی وزارت تحصیلات عالی اخذ گردیده بود، رسانیده می شود که . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۳
Background image

اطلاعیه!

به اطلاع عموم داوطلبان امتحان کانکور سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ هـ ش، رسانیده می شود که توزیع فورمه های شبانه و اختصاصی چهارده پاسان سر از روز سه شنبه مورخ ۲۴/۱۱/۱۴۰۲ هـ ش، مطابق ۴/۸/۱۴۴۵ هـ ق، در . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴
Background image

آگاهی

به آگاهی افراد و اشخاص که برای ثبت نام در برنامه های فوق لیسانس (ماستری، دکتورا) پوهنتون کابل به دفاتر این پوهنتون مراجعه می نمایند و یا زنگ می زنند و یا هم پیام می گذارند رسانیده می . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

گالری رسانه

پوهنتون کابل در سال ۱۴۰۲ هـ ش، به ارزش حدود ۹۰ میلیون افغانی ده ها پروژه انکشافی و توسعه را تطبیق نموده است. گزارش ویدیویی:

کار قير ریزی با سرکهای نو در داخل پوهنتون کابل آغاز گردید

در جریان کارهای باز سازی پوهنتون کابل، این بار انکشاف سرک ارتباطی وزارت تحصیلات عالی و پوهنتون کابل آغاز شده است.

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا