از فراغت محصلین سال 1401 هـ ش پوهنتون کابل تجلیل صورت گرفت

tariq_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۲۰ - ۱۶:۲۲
121

در این محفل با شکوه رهبری پوهنتون کابل، معینان و روئسای وزارت تحصیلات عالی، استادان پوهنتون، محصلین و اولیاء محصلین اشتراک نموده بودند. مراسم نخست با تلاوت چند از کلام الله مجید آغاز گردید.

سپس محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل به مهمانان خوش آمدید گفته و جشن فراغت محصلین را امر خجسته و نیک بیان کرد. دکتور عزیز راجع به سرگذشت علمی و تاریخی پوهنتون صحبت نموده و افزود که این پوهنتون با صداقت و تعهد مسوولیت خود را در قبال وطن و ملت ادا نموده است.

وی ضمن آرزوی کامیابی برای محصلین فارغ شده، از آنها خواست که در قسمت خدمت به ارزش‌های اسلامی و ملی تعهد کامل داشته باشند.

رئیس پوهنتون کابل هم‌چنان از رهبری نظام نیز تقاضا نمود که زمینه کار و خدمت را برای این جوانان فارغ شده در حوزه تحصیلی شان فراهم سازد.

سپس در این محفل محترم لطف الله خیرخواه معین علمی، محترم مولوی حافظ محمد حامد حسیب  معین مالی و اداری و محترم استاد حامد یعقوبی سرپرست معینیت امور محصلان وزارت تحصیلات عالی صحبت نمودند و فراغت محصلین را تبریک گفتند و از آنها خواستند که دامنه علم بسیار بزرگ است و به این راه با صداقت، تعهد و اشتیاق کامل ادامه دهند تا در آینده بهترین متخصص و دانشمند شوند.

هم‌چنان در این محفل یکی از محصلین به نمایندگی از دیگران صحبت نموده و از رهبری پوهنتون کابل بابت برگزاری این جشن فراغت سپاسگذاری و تشکری نمود.

قابل یاد آوری است که در این دور فراغت، بیش از 4 هزار محصل از 22 پوهنځی پوهنتون کابل فارغ شده اند. این محفل جشن فراغت با توزیع تصدیق نامه برای فارغین و دوعایه‌ی خیر ازسوی محترم مولوی معلم احمد، معاون مالی و اداری پوهنتون کابل به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۱۵:۲۵
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

در این جلسه شورای علمی که به روز سه شنبه مورخ 4 دلو سال جاری و با حضور رئیس و معاونین پوهنتون برگزار گردید، روی گزارش تطبیق فیصله‌های قبلی این شورا، پلان استراتیژیک پوهنتون، پلان. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳ - ۹:۱۴
Background image

طرح پروسه ساده سازی مراحل تقرر و ترفیعات اعضای کادر علمی با رهبری پوهنتون کابل شریک گردید

این طرح که ازسوی اداره اصلاحات اداری تهیه و آماده شده‌است، به روز یک‌شنبه مورخ 2 دلو سال جاری، طی جلسه‌ی در محضر رئیس، معاونین، شماری از استادان و مسوولین ریاست تقرر و ترفیعات علمی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۹:۱۰
Background image

مسوولین اداره عالی تفتیش با رییس پوهنتون کابل دیدار نمودند

مسوولین اداره عالی تفتیش روز یک‌شنبه مورخ 25 جدی سال روان با محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل دیدار نمودند. در این دیدار معاون مالی و اداری پوهنتون و هم‌چنان آمرین شعبات بخش. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

بخشی از سخنان وزیر محترم تحصیلات عالی شیخ ندا محمد ندیم صاحب به استادان پوهنتون کابل:

محفل نظر خواهی در مورد نصاب برنامه ماستری جدید التاسیس در پوهنځی علوم اجتماعی برگزار گردید

نمایشگاه پوسترهای تحقیقاتی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل برگزار گردید

از فراغت محصلین سال ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل تجلیل صورت ګرفت

البوم تصاویر مراسم تجلیل فراغت ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل