از روز خروج نیروهای اشغالگر آمریکایی در پوهنتون کابل تجلیل بعمل آمد

tariq_admin
Thu, Sep 01 2022 3:24 PM
pic16

طی محفلی از روز خروج نیروهای آمریکایی و ختم اشغال کشور با حضور مقامات ا.ا.ا، علما، استادان و جمع کثیری از محصلین در پوهنتون کابل تجلیل بعمل آمد.

دراین محفل محترم لطف الله خیرخواه معین علمی وزارت تحصیلات عالی طی صحبتی این روز را  روز پرافتخار و جای خوشحالی برای افغان‌ها خواند و گفت که این کامیابی در واقع کامیابی تمام  مسلمانان است و ما باید تلاش نماییم که قیام نظام اسلامی را محکم و استوار نگهداریم و آنرا نظام نمونه برای مسلمانان بسازیم و این مسوولیت نسل جوان کشور است که دراین راستا گام بردارند.

همچنان دراین محفل محترم مولوی امان الدین منصور، رئیس قوای هوایی وزارت دفاع ملی نیز طی صحبتی از مبارزات و جهاد بیست ساله مردم افغانستان علیه غرب به ویژه آمریکا به نیکی یاد کرد و آنرا مایه سرفرازی و افتخار برای افغان‌ها خواند و تاکید نمود که این آزادی ساده بدست نیامده و قدر آنرا باید بدانیم و نسل جوان کشور را در جهت تحکیم نظام اسلامی تشویق و ترغیب نماییم.

دراین محفل استادان و مهمان دیگر نیز هرکدام به نوبه خود پیرامون شکست استعمار و خروج نیروهای خارجی صحبت نمودند و جهاد بیست ساله مردم افغانستان علیه آمریکا را نقطه زرین در تاریخ کشور بیان کردند که باید از آن همیشه به نیکی یاد گردد.

تازه ترین اخبار

Wed, Oct 05 2022 2:56 PM
Background image

رئیس پوهنتون از روند ارزیابی کیفیت ادویه در مینی لب پوهنځی فارمسی دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل و معاونین ریاست به روز چهارشنبه مورخ 13 میزان سال جاری، از جریان دور سوم ارزیابی کیفیت ادویه و آموزش محصلین در لابراتوار مینی لب پوهنځی فارمسی. . .

Sun, Oct 02 2022 9:45 AM
Background image

به صد تن از محصلین پوهنتون کابل سمینار آگاهی دهی در باره قوانین مالیاتی برگزار گردید

این سمینار ازسوی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه و با هماهنگی آمریت انسجام خدمات محصلان پوهنتون کابل برای صد تن از محصلین در باره قوانین مالیاتی، طرزالعمل‌ها، رهنمودها، لوایح، سیستم‌ها و. . .

Sat, Oct 01 2022 1:43 PM
Background image

آغاز دور سوم ارزیابی کیفیت ادویه در مینی لب پوهنځی فارمسی

براساس تفاهمنامه امضاء شده میان پوهنتون کابل و دفتر پارتیسیپ، دور سوم ارزیابی کیفیت ادویه در لابراتوارهای مینی لب پوهنځی فارمسی به روز شنبه مورخ 9 میزان سال جاری با حضور رئیس پوهنځی،. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

سخنرانی محترم پوهنمل دوکتور محمود آریوبی، رئیس پوهنځی هنرهای زیبا در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل