آمریت نشرات

آمریت نشرات پوهنتون کابل یکی از آمریت‌هایی است که در آن تمامی مسایل مهم ارتباطات اطلاعاتی پوهنتون تنظیم، مدیریت، گردآوری، تدوین و نشر می‌گردد. این آمریت دارای چاپخانه مجهز می باشد که تمام ضرورت‌های چاپي پوهنتون را به اسرع وقت مرفوع می‌نماید.

اهم وظایف آمریت نشرات قرار ذیل است: هدایت در قسمت آماده‌سازی گزارش‌های خبری به ویب‌سایت پوهنتون کابل جهت دسترسی به موقع استفاده کنندگان؛ صدور هدایت لازم ‌در قسمت تصحیح نشرات و طرح پالیسی نشراتی جهت تطابق با پالیسی پوهنتون کابل؛ ترتیب و تنظیم کنفرانس‌ها، سمینار‌ها، ورکشاپ‌ها و مصاحبه‌های اختصاصی مقامات پوهنتون کابل جهت آگاهی عامه از دست‌آورد‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته در پوهنتون کابل؛ هدایت در قسمت چاپ و ارسال جراید، مجلات و دیگر اسناد طباعتی که از طریق پوهنځی و دیگر شعبات پوهنتون کابل مواصلت می‌نماید؛ کنترول و نظارت از چاپ کتابهای تألیف‌شده و دیگر آثار علمی، ‌توسط استادان، به منظور طبع با کیفیت و ارزیابی کیفیت اجراآت کارمندان تحت اثر به منظور اتخاذ تدابیر بعدی ارتقای بازدهی کاری.

گالری رسانه

کنفرانس تحت عنوان نزول القرآن که توسط اساتید محترم پوهنځی شرعیات ترتیب شده بود در پوهنتون کابل برگزار گردید. جزئیات بیشتر در گزارش ویدیویی!

چند قطعه عکس های زیبا از پوهنتون کابل در موسم بارانی

روز جهانی آب در پوهنتون کابل طی یک سلسله مراسم بزرگ تجلیل شد. ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

در دیدار سفارت چین در کابل از محصلین برتر پوهنتون کابل با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

پوهنتون کابل در سال ۱۴۰۲ هـ ش، به ارزش حدود ۹۰ میلیون افغانی ده ها پروژه انکشافی و توسعه را تطبیق نموده است. گزارش ویدیویی:

کار قير ریزی با سرکهای نو در داخل پوهنتون کابل آغاز گردید

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا