محصلین سال اخیر 7 پوهنځی پوهنتون کابل ورکشاپ (SPSS)و تحلیل ارقام را فرا گرفتند

tariq_admin
شنبه ۱۴۰۲/۳/۶ - ۱۵:۵۵
354

این ورکشاپ به مدت چهار هفته روزهای پنجشنبه برای محصلین سال اخیر پوهنځی های علوم وترنری، علوم اجتماعی، روانشناسی، فارمسی، محیط زیست، زراعت و پالسی عامه پوهنتون دایر گردیده بود و هدف آن ارتقای ظرفیت محصلین جهت تکمیل پروژه های تحقیقی و مونوگراف های شان بود.

محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل در محفل اختتامیه این ورکشاپ ضمن تشکری از برگزار کنندگان این برنامه، روی تلاش و زحمت برای کسب علم و دانش در روشنایی ارشادات دینی صحبت نموده و از محصلین خواست که تنها به درس صنف اکتفا نکنند بلکه به کتابخانه، تحقیق، مطالعه و برنامه های آموزشی نیز بپردازند تا در آینده بهترین متخصص گردند.

همچنان محترم استاد صلاح الدین ایوبی، معاون امور محصلان پوهنتون کابل، در مورد اهمیت و ضرورت برنامه (SPSS) و تحلیل ارقام صحبت نموده و محصلین را در فراگیری علم و دانش تشویق و ترغیب نمود.

محترم پوهنوال داکتر اسدالله صمدی، استاد پوهنتون کابل و برگزار کننده این ورکشاپ، می گوید که امیدوار است این برنامه انگیزه باشد برای محصلین در جهت فرا گرفتن بیشتر علم احصایه و تحلیل ارقام.a

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۴۲
Background image

اطلاعیه!

به تازه گی کافه تریای پوهنتون کابل جهت سهولت های بیشتر در داخل پوهنتون به فعالیت آغاز نموده است. در این کافه تریا تمام مواد خوردنی، نوشیدنی، خبازی برای تهیه نان خشک و همچنان ماشین های. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۱۶
Background image

سیر علمی و تحقيقی محصلين پوهنځی زراعت به ولایت نورستان

محصلین دیپارتمنت جنگل داری و منابع طبیعی پوهنځی زراعت پوهنتون کابل بخاطر آموزش های مسلکی و فراگیری بیشتری مطالب و موضوعات مرتبط به رشته جنگل داری، همراه با استادان این بخش به ولایت. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۶:۱۳
Background image

پوهنځی زبان و ادبیات خارجی قهرمان مسابقات فوتبال پوهنتون کابل گردید

مرحله نهایی مسابقات فوتبال در پوهنتون کابل پایان یافت. در این مرحله، که به روز شنبه، مورخ ۱ سنبله سال جاری، با حضور مسئولین آمریت ورزشی، استادان و محصلین برگزار گردیده بود، تیم فوتبال. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

دو پایه فلتر آب آشامیدنی در لیله ذکور به بهره برداری سپرده شد

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

بخشی از سخنان وزیر محترم تحصیلات عالی شیخ ندا محمد ندیم صاحب به استادان پوهنتون کابل:

از فراغت محصلین سال ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل تجلیل صورت ګرفت

البوم تصاویر مراسم تجلیل فراغت ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا