محترم محمد اشرف غیرت به‌حیث سرپرست پوهنتون کابل معرفی گردید

Anonymous (not verified)
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۳:۸
نع

طی محفل محترم محمد اشرف غیرت، ازسوی محترم روح الله روحانی، معین علمی وزارت تحصیلات عالی و عبادالله وقاص، رییس دفتر وزارت تحصیلات عالی در حالی‌که محترم پوهاند دکتور محمد عثمان بابری، رییس پیشین پوهنتون کابل، معاونان این پوهنتون، رییسان پوهنځی‌ها و کارمندان پوهنتون نیز حضور داشتند روز دوشنبه، مورخ 29 سنبله سال 1400 ه ش، رسما به‌حیث سرپرست پوهنتون کابل معرفی گردید.

در محفل معرفی سرپرست جدید پوهنتون کابل محترم روح الله روحانی، معین علمی وزارت تحصیلات عالی ضمن موفقیت به آقای غیرت گفت که با توجه به تحولات مهم پیش آمده وزارت تحصیلات عالی این تغییرات را لازم دیده است. وی هم‌چنان افزود که تغییرات و تبدیلات در ادارات دولتی یک اصل است و این امر سبب بهبود کار در اداره می شود.

روحانی تاکید کرد که سرپرست جدید پوهنتون کابل تلاش می‎نماید تا تغییرات مثبت و رضایت بخش در ارایه خدمات این پوهنتون با در نظرداشت ارزش‌های اسلامی و ملی رونما گردد و پوهنتون کابل شاهد تغییر و تحول به شکل واقعی و مثبت آن باشد. معین علمی وزارت تحصیلات عالی، هم‌چنان از کاکردهای محترم پوهاند دکتور محمد عثمان بابری، رییس پیشین پوهنتون کابل نیز اظهار سپاسگذاری کرد و در امور زندگی برایشان خواهان موفقیت شد.

ازسوی هم محترم محمد اشرف غیرت، سرپرست جدید پوهنتون کابل از اعتماد رهبری وزارت تحصیلات عالی سپاسگذاری کرد و گفت که متعهد به انجام خدمات صادقانه اسلامی و ملی در حوزه کاری خود می باشد. وی همچنان ضمن قدردانی از خدمات رییس پیشین پوهنتون کابل تاکید نمود که برای حل مشکلات، کمبودیها و نارسایی‌ها در پوهنتون در مشوره و همکاری با رهبری و استادان این پوهنتون بی وقفه تلاش خواهد کرد و این را مسوولیت خود می داند.

محترم غیرت تاکید نمود که قرآنکریم وظایف را امانت خوانده است و به نیات دوباره سپردن گرفته می‌شود و من تلاش می‌کنم که این امانت را به وجه احسن حفظ و پاسداری نمایم. به گفته رییس پوهنتون کابل، خدمت کردن در مکان علمی مثل پوهنتون کابل کار سخت و دشوار است اما به نصرت الله متعال و همکاری رییس قبلی، استادان و کارمندان پوهنتون تلاش می‌کنم آنرا بهتر و موثرتر انجام دهم. آقای غیرت هم‌چنان افزود برنامه‌ها و پلان‌های مثبت و موثر قبلی را ادامه می‌دهیم تا به جایگاه و حیثیت تاریخی و معنوی پوهنتون کابل بیشتر افزوده شود.

در اخیر محفل، محترم پوهاند دکتور محمد عثمان بابری، رییس پیشین پوهنتون کابل ضمن استقبال از این تصمیم وزارت تحصیلات عالی گفت که افغانستان نیاز به خدمت دارد و همه شهروندان این کشور حق دارند دراین راستا انجام مسوولیت نمایند و باورمندم هستم که سرپرست جدید پوهنتون کابل بیشتر از همه دراین راستا تلاش خواهد کرد و برای ایشان در مقام ریاست پوهنتون کابل آرزوی موفقیت دارم و هم‌چنان آماده همکاری با ایشان هستم و در ضمن امیدوار هستم که کارهای مثبت صورت گرفته در پوهنتون کابل تحت ریاست ایشان حفظ و توسعه داده شود.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۶:۱۴
Background image

دومین برنامه علمی رقابتی ارایه پوسترهای تحقیقی محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردید

این برنامه که به اشتراک معاون علمی پوهنتون کابل، رئیس، استادان و محصلین پوهنځی فارمسی برگزار گردیده بود، در ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از قرآن پاک، محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر رئیس. . .

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۱ - ۱۴:۵۳
Background image

محفل خوش آمدید محصلان جدیدالشمول در پوهنځی فارمسی برگزار گردید

در این محفل که به تاریخ 7 قوس در پوهنځی فارمسی برگزار گردید، در ابتدا محترم پوهنوال آقامحمد ژکفر، رئیس پوهنځی ضمن خوش آمدید به محصلان جدیدالشمول، در مورد ارزش های پوهنځی و پوهنتون صحبت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۹/۹ - ۱۴:۳۹
Background image

ارائه درس دینی برای محصلین ازسوی رئیس عمومی اداره امور

به روز پنج شنبه، مورخ ۹ قوس سال جاری، برای محصلین صنف اول پوهنځی های اقتصاد، انجینری، زبان و ادبیات خارجی و زبان و ادبیات پوهنتون کابل درس دینی راجع به عقیده اسلامی ازسوی محترم شیخ. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

در جریان کارهای باز سازی پوهنتون کابل، این بار انکشاف سرک ارتباطی وزارت تحصیلات عالی و پوهنتون کابل آغاز شده است.

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا