سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل از پوهنتون کابل دیدن نمود

website admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۷:۱۵
visit

بهادر امین‌یان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با حضور در پوهنتون کابل با محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون دیدار نموده و روی مسایل مختلف از جمله تقویت روابط علمی و اکادمیک میان پوهنتون کابل و پوهنتون‌های ایران بحث و تبادل نظر نمودند.

دراین ملاقات سفیر ایران با تشکری از فرصت دیدار با رییس پوهنتون کابل از آغاز دروس در پوهنتون استقبال نموده و آن‌را یک گام مثبت و قابل ستایش دانست. آقای امین‌یان افزود که جانب ایران همیشه با پوهنتون کابل روابط خوب داشته‌ و ما برای تقویت این روابط آماده کمک هستیم و امیدواریم که تبادل مسایل علمی و اکادمیک میان کابل و تهران بیش‌تر شود.

رییس پوهنتون کابل نیز دراین ملاقات ضمن خوش آمدگویی به سفیر ایران در پوهنتون از حسن نیات آن برای پوهنتون کابل اظهار قدردانی نموده و افزود که افغانستان و ایران مشترکات زیاد دارند و ما امیدواریم که برای تقویت این مشترکات و هم‌چنان بهبود روابط اکادمیک و علمی میان پوهنتون کابل و پوهنتون‌های ایران یک میکانیزم وفق اصول و پالیسی این دو کشور ساخته شود تا بر بنیاد آن با هم کار کنیم.

ایران از جمله کشورهای است که افغانستان را در بخش‌های تحصیلی و اکادمیک طی سال‌های گذشته کمک کرده‌است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۳۷
Background image

استادان پوهنتون‌های مرکزی کابل وضع محدودیت‌ها ازسوی شورای امنیت سازمان ملل متحد بر رهبری وزارت تحصیلات عالی کشور را محکوم کردند

استادان پوهنتون‌های مرکزی کابل در یک نشست اعتراضی که در پوهنتون کابل برگزار گردیده بود، وضع محدودیت‌های سفر و تعزیرات بر رهبری وزارت تحصیلات عالی کشور ازسوی شورای امنیت سازمان ملل متحد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۳۵
Background image

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل دایر گردید

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل تحت رهبری محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون، معاونین ریاست و اعضای جلسه به روز سه‌شنبه مورخ 7 سرطان سال جاری برگزار گردید.

دراین جلسه رییس پوهنتون کابل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۸:۱۳
Background image

ورکشاپ طرز تهیه و ارایه یک پاورپاینت خوب ازسوی مرکز انکشاف مسلکی پوهنتون کابل دایر گردید

ورکشاپ طرز تهیه و ارایه یک پاورپاینت خوب ازسوی مرکز انکشاف مسلکی پوهنتون کابل برای 20 تن از استادان جدیدالتقرر این پوهنتون به روز دوشنبه مورخ‌ 6 سرطان سال جاری راه اندازی گردید.

دراین. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل