رییس پوهنتون کابل با رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) دیدار نمود

Abdul Hai Alamyar
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۹:۲۳
ku

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل با محترم نجیب‌الله سیاوش رئیس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) در ریاست پوهنتون دیدار و روی برنامه‌های همکاری‌های مشترک میان این دو نهاد گفتگو نمودند.

در این دیدار روی موضوعات و ساحات همکاری‌های مشترک این برنامه با پوهنتون کابل، چگونگی تدویر برنامه‌های مشترک ظرفیت سازی برای کارآفرینی و سایر موضوعات مرتبط با این همکاری‌ها بحث صورت گرفت. رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان در این دیدار گفت که: مسئولان این برنامه AHEAD در قسمت همکاری با پوهنتون کابل متعهد بوده و در جریان همکاری‌ها و تدویر برنامه‌های مشترک شان از هیچ نوع همکاری دریغ نخواهند ورزید. در ادامه پوهاند دکتور بابری رییس پوهنتون کابل از حضور مسئولان این برنامه در پوهنتون کابل و همکاری های شان سپاسگزاری کرده و اظهار امیدواری نمود که بتوانند در همکاری با همدیگر زمینه‌های بهتر را برای ارتقای ظرفیت محصلان ایجاد نمایند.

همزمان با این دیدار به تعداد۳۲۲ جلد کتاب از سوی محترمه خانم گل‌غُټی خاموش یکتن از شهروندان کشور به کتابخانه پوهنتون کابل غرض مطالعه محصلان و محققان اهداء گردید که مورد استقبال مسئولان پوهنتون کابل قرار گرفته و از ایشان تقدیر نیز گردید. رییس پوهنتون کابل احساسات خانم خاموش را قابل قدر خوانده و ایشان را نمونه‌ای از جوانان دلسوز و روشنفکر وطن دانست.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۶/۳۰ - ۱۳:۸
Background image

محترم محمد اشرف غیرت به‌حیث رییس پوهنتون کابل معرفی گردید

طی محفل محترم محمد اشرف غیرت، ازسوی محترم روح الله روحانی، معین علمی وزارت تحصیلات عالی و عبادالله وقاص، رییس دفتر وزارت تحصیلات عالی در حالی‌که محترم پوهاند دکتور محمد عثمان بابری،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۹:۲۳
Background image

رییس پوهنتون کابل با رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) دیدار نمود

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل با محترم نجیب‌الله سیاوش رئیس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) در ریاست پوهنتون دیدار و روی برنامه‌های همکاری‌های. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۱۷:۱۳
Background image

امتحان کانکور سال ۱۴۰۰ حوزه کابل در پوهنتون کابل برگزار گردید

روند اخذ امتحان کانکور سال 1400 حوزه کابل، روز پنج‌شنبه مؤرخ 14 اسد سال روان با حضور داکتر عباس بصیر، وزیر تحصیلات عالی کشور، پوهاند دکتور محمد عثمانی بابری، رییس پوهنتون کابل و پوهاند. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل