رییس پوهنتون کابل از آمریت‌های نشرات، مجله‌های علمی و برنامه‌های فوق لیسانس پوهنتون دیدن نمود

website admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۹:۲۴
observation

محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل در حالی‌که او را محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی و محترم مولوی معلم احمد حقانی معاون امور مالی و اداری پوهنتون همراهی می‌کرد از آمریت‌های نشرات، مجله علمی و برنامه‌های فوق لیسانس پوهنتون دیدن نمود.

محترم دکتور اسامه عزیز در جریان این دیدن از کار و تلاش آمرین و کارمندان این آمریت‌ها ابراز قدردانی نموده و آن‌ها را در فراهم کردن سهولت‌ها برای مراجعین، محصلین و هم‌چنان پیشبرد کارهای اداری، مسلکی و علمی پوهنتون تشویق و ترغیب نمود و افزود که رهبری پوهنتون از خواست‌ها و تقاضاهای آن‌ها در راستای بهتر انجام شدن کارهای پوهنتون و حل مشکلات کاری حمایت می‌نماید و همیشه در خدمت آن‌ها است.

متعاقبا آمرین و کارمندان این آمریت‎‌ها نیز از تشریف آوری رییس پوهنتون کابل به این شعبات تشکری نموده و افزودند که با نیات صادقانه و مخلصانه برای پیش‌رفت و شگوفایی پوهنتون تلاش کرده و در آینده نیز چنین می‌کنند. آنان هم‌چنان مشکلات و کمبودی‌های شعبات شانرا با رییس پوهنتون در میان گذاشتن و خواهان توجه برای حل آن‌ها گردیدند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۳۷
Background image

استادان پوهنتون‌های مرکزی کابل وضع محدودیت‌ها ازسوی شورای امنیت سازمان ملل متحد بر رهبری وزارت تحصیلات عالی کشور را محکوم کردند

استادان پوهنتون‌های مرکزی کابل در یک نشست اعتراضی که در پوهنتون کابل برگزار گردیده بود، وضع محدودیت‌های سفر و تعزیرات بر رهبری وزارت تحصیلات عالی کشور ازسوی شورای امنیت سازمان ملل متحد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۸ - ۱۱:۳۵
Background image

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل دایر گردید

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل تحت رهبری محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون، معاونین ریاست و اعضای جلسه به روز سه‌شنبه مورخ 7 سرطان سال جاری برگزار گردید.

دراین جلسه رییس پوهنتون کابل. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۷ - ۸:۱۳
Background image

ورکشاپ طرز تهیه و ارایه یک پاورپاینت خوب ازسوی مرکز انکشاف مسلکی پوهنتون کابل دایر گردید

ورکشاپ طرز تهیه و ارایه یک پاورپاینت خوب ازسوی مرکز انکشاف مسلکی پوهنتون کابل برای 20 تن از استادان جدیدالتقرر این پوهنتون به روز دوشنبه مورخ‌ 6 سرطان سال جاری راه اندازی گردید.

دراین. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل