خبر خوش

tariq_admin
12

خبر خوش
ژورنال بین المللی علوم طبیعی پوهنتون کابل آنلاین شد
شماره اول ژورنال بین المللی علوم طبیعی پوهنتون کابل (Kabul University Journal of Natural Science Review) که پنج مقاله نویسندگان داخلی و خارجی را در بخش های زراعت و تکنالوژی دارد، آنلاین شد. تمام مقالات این شماره در گوگل، اسکالر اندیکس شده است.
پوهنتون کابل که از هشت دهه به این سو در مجله ای به نام «مجله عملی پوهنتون کابل» نشرات چاپی عملی داخلی، مقالات تحقیقی نشر می کرد در این اواخر دو مجله جداگانه به نام های علوم طبیعی و اجتماعی تأسیس کرده است که گام دیگر آن نشر ژورنال آنلاین بین المللی است.
پوهنتون کابل متعهد است که از طریق معاونیت تحقیق و نوآوری این روند را ادامه بدهد و تلاش می کند که ژورنال بین المللی علوم طبیعی به زودی در جمله ژورنال های عملی معتبر جهانی بیاید.

برای دسترسی به ژورنال بر لینک ذیل کلیک کنید:

لینک

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶
Background image

اطلاعیه!

به اطلاع تمام افراد کامیاب در مرحله امتحان تحریری بست های رتبه (۳ الی ۶) خدمات ملکی پوهنتون کابل که امتحان شان بتاریخ ۳ جدی ازسوی وزارت تحصیلات عالی اخذ گردیده بود، رسانیده می شود که . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۳
Background image

اطلاعیه!

به اطلاع عموم داوطلبان امتحان کانکور سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ هـ ش، رسانیده می شود که توزیع فورمه های شبانه و اختصاصی چهارده پاسان سر از روز سه شنبه مورخ ۲۴/۱۱/۱۴۰۲ هـ ش، مطابق ۴/۸/۱۴۴۵ هـ ق، در . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴
Background image

آگاهی

به آگاهی افراد و اشخاص که برای ثبت نام در برنامه های فوق لیسانس (ماستری، دکتورا) پوهنتون کابل به دفاتر این پوهنتون مراجعه می نمایند و یا زنگ می زنند و یا هم پیام می گذارند رسانیده می . . .

بازگشت به اطلاعیه ها

گالری رسانه

پوهنتون کابل در سال ۱۴۰۲ هـ ش، به ارزش حدود ۹۰ میلیون افغانی ده ها پروژه انکشافی و توسعه را تطبیق نموده است. گزارش ویدیویی:

کار قير ریزی با سرکهای نو در داخل پوهنتون کابل آغاز گردید

در جریان کارهای باز سازی پوهنتون کابل، این بار انکشاف سرک ارتباطی وزارت تحصیلات عالی و پوهنتون کابل آغاز شده است.

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا