بیش از 60 تن از محصلین پوهنځی فارمسی یک دوره کارآموزی را فرا گرفتند

tariq_admin
Thu, Sep 08 2022 11:17 AM
تصویر

بیش از 60 تن از محصلین صنف پنجم پوهنځی فارمسی پوهنتون کابل یک دوره سه روزه کارآموزی را در بخش‌های استفاده معقول ادویه، اداره و منجمنت دوایی و هم‌چنان مقاومت میکروبی فرا گرفتند و تصدیق نامه بدست آوردند.

این برنامه ازسوی متخصصین ریاست خدمات دوایی وزارت صحت عامه و به همکاری تخنیکی و مالی سازمان جهانی صحت در روزهای جداگانه برای 35 تن از محصلین ذکور و 30 تن از محصلین اناث راه اندازی گردیده بود.

محترم پوهنوال آقا محمد ژکفر، رئیس پوهنځی فارمسی، در محفل توزیع این تصدیق نامه‌ها، از همکاری ریاست خدمات دوایی وزارت صحت عامه در جهت دایر کردن این برنامه اظهار قدردانی نمود و آنرا در قسمت بلند بردن مهارت‌های نظری و عملی محصلین مفید و موثر بیان کرد و افزود که محصلین به این‌ گونه برنامهها بیشتر ضرورت دارند.

حامد فرملی، رئیس خدمات دوایی وزارت صحت عامه نیز ضمن موثر خواندن این برنامه، افزود که آن‌ ها در نظر دارند که درآینده این‌ گونه برنامه‌ ها را بشکل ورکشاپ دایر نمایند وهمچنان اگر امکانات کاریابی پیدا شود از این محصلین استفاده خواهند کرد.

یک تن از محصلین اشتراک کننده در این برنامه به نمایندگی از دیگران، ضمن تشکری از اداره پوهنځی خواهان ادامه تدویر چنین برنامه‌ ها گردید.

تازه ترین اخبار

Wed, Oct 05 2022 2:56 PM
Background image

رئیس پوهنتون از روند ارزیابی کیفیت ادویه در مینی لب پوهنځی فارمسی دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل و معاونین ریاست به روز چهارشنبه مورخ 13 میزان سال جاری، از جریان دور سوم ارزیابی کیفیت ادویه و آموزش محصلین در لابراتوار مینی لب پوهنځی فارمسی. . .

Sun, Oct 02 2022 9:45 AM
Background image

به صد تن از محصلین پوهنتون کابل سمینار آگاهی دهی در باره قوانین مالیاتی برگزار گردید

این سمینار ازسوی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه و با هماهنگی آمریت انسجام خدمات محصلان پوهنتون کابل برای صد تن از محصلین در باره قوانین مالیاتی، طرزالعمل‌ها، رهنمودها، لوایح، سیستم‌ها و. . .

Sat, Oct 01 2022 1:43 PM
Background image

آغاز دور سوم ارزیابی کیفیت ادویه در مینی لب پوهنځی فارمسی

براساس تفاهمنامه امضاء شده میان پوهنتون کابل و دفتر پارتیسیپ، دور سوم ارزیابی کیفیت ادویه در لابراتوارهای مینی لب پوهنځی فارمسی به روز شنبه مورخ 9 میزان سال جاری با حضور رئیس پوهنځی،. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

سخنرانی محترم پوهنمل دوکتور محمود آریوبی، رئیس پوهنځی هنرهای زیبا در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل