به کارمندان خدماتی پوهنتون کابل مواد غذایی توزیع گردید

website admin
شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۳
kkkk

به تعداد چهار قلم مواد غذایی که شامل آرد، روغن، شکر و چای میشود به روز پنجشنبه ازسوی موسسه "ستاره صبح" در هماهنگی و با حضور داشت سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل به کارمندان خدماتی این پوهنتون که نیازمند کمک بودند توزیع گردید.

در محفل توزیع این مواد غذایی مولوی عبدالحکیم قاسمی، سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل ضمن تشکری از این کمک موسسه ستاره صبح، خواهان ادامه چنین کمک‌ ها شدند و گفت که کارگران و کارمندان پوهنتون کابل در شرایط سخت کنونی نیازمند کمک و همکاری استند.

در این محفل همچنان نظیف الله احمدزی، مسوول موسسه ستاره صبح گفت که این موسسه از سال 2008 میلادی با پوهنتون کابل در بخشهای مختلف همکاری دارد و پس از این نیز به همکاری هایش ادامه خواهند داد. آقای احمدزی افزود که درآینده نزدیک یک مقدار مواد غذایی دیگر نیز به کارگران و کارمندان پوهنتون کابل کمک خواهند کرد. قابل یادآوری است که بسته کمکی مواد غذایی موسسه ستاره صبح به 98 تن از شب باش های شعبات و پوهنځي های پوهنتون کابل توزیع گردیده‌است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰
Background image

امتحان داوطلبان اکمال تخصص وزارت صحت عامه در پوهنتون کابل اخذ گردید

امتحان ورود داوطلبان اکمال تخصص وزارت صحت عامه روز پنج‎شنبه مؤرخ 23 جدی سال جاری با حضور داشت دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل، داکتر عبدالباری عمر معین وزارت صحت عامه، پوهاند. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۰
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 21 جدی سال جاری جهت بحث روی موضوعات مربوط به امور علمی  پوهنتون کابل همچون ترفیعات علمی، تثبیت رتبه‌های علمی، تقرری‌ها و انفکاک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۳
Background image

به کارمندان خدماتی پوهنتون کابل مواد غذایی توزیع گردید

به تعداد چهار قلم مواد غذایی که شامل آرد، روغن، شکر و چای میشود به روز پنجشنبه ازسوی موسسه "ستاره صبح" در هماهنگی و با حضور داشت سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل به کارمندان. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل