به کارمندان خدماتی پوهنتون کابل مواد غذایی توزیع گردید

website admin
شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۳
kkkk

به تعداد چهار قلم مواد غذایی که شامل آرد، روغن، شکر و چای میشود به روز پنجشنبه ازسوی موسسه "ستاره صبح" در هماهنگی و با حضور داشت سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل به کارمندان خدماتی این پوهنتون که نیازمند کمک بودند توزیع گردید.

در محفل توزیع این مواد غذایی مولوی عبدالحکیم قاسمی، سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل ضمن تشکری از این کمک موسسه ستاره صبح، خواهان ادامه چنین کمک‌ ها شدند و گفت که کارگران و کارمندان پوهنتون کابل در شرایط سخت کنونی نیازمند کمک و همکاری استند.

در این محفل همچنان نظیف الله احمدزی، مسوول موسسه ستاره صبح گفت که این موسسه از سال 2008 میلادی با پوهنتون کابل در بخشهای مختلف همکاری دارد و پس از این نیز به همکاری هایش ادامه خواهند داد. آقای احمدزی افزود که درآینده نزدیک یک مقدار مواد غذایی دیگر نیز به کارگران و کارمندان پوهنتون کابل کمک خواهند کرد. قابل یادآوری است که بسته کمکی مواد غذایی موسسه ستاره صبح به 98 تن از شب باش های شعبات و پوهنځي های پوهنتون کابل توزیع گردیده‌است.

تازه ترین اخبار

Thu, Aug 18 2022 9:28 AM
Background image

پوهنځی علوم وترنری ورکشاپ روش‌ های موثر مبارزه با مقاومت میکروبی را دایر نمود

این ورکشاپ در تالار کنفرانس‌های ریاست صحت حیوانی وزارت زراعت و با همکاری این ریاست و همچنان سازمان صحی جهان و وزارت صحت عامه برای داکتران وترنر، فارمداران مرغ، گاو، ماهی و مالکین شرکت. . .

Wed, Aug 17 2022 9:10 AM
Background image

گفتمان تهیه مسکن ارزان و مقاوم در مقابل زلزله در پوهنتون کابل تدویر یافت

درین گفتمان که ازسوی پوهنځی انجینیری برگزار گردیده بود، محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون کابل، از برگزاری این محفل در پوهنتون اظهار خوشحالی نموده و گفت که این مساله ضرورت کشور است و. . .

Sun, Aug 14 2022 11:51 AM
Background image

دیدار معاون علمی پوهنتون کابل از جریان امتحانات برنامه‌ های ماستری

محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور عملی پوهنتون کابل و محترم دکتور یارزمان منگل آمر برنامه ‌های فوق لیسانس این پوهنتون از جریان امتحانات برنامه ‎های ماستری دیدن نمودند. امتحانات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

سخنرانی محترم پوهنمل دوکتور محمود آریوبی، رئیس پوهنځی هنرهای زیبا در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل