به صد تن از محصلین پوهنتون کابل سمینار آگاهی دهی در باره قوانین مالیاتی برگزار گردید

tariq_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۷/۱۰ - ۹:۴۵
تصویر

این سمینار ازسوی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه و با هماهنگی آمریت انسجام خدمات محصلان پوهنتون کابل برای صد تن از محصلین در باره قوانین مالیاتی، طرزالعمل‌ها، رهنمودها، لوایح، سیستم‌ها و دست‌آوردها به مدت یک روز دایر گردیده بود.

درین سمینار محصلین از پوهنځی‌های اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی و اداره و پالیسی عامه اشتراک کرده‌اند. مسئولین ریاست عمومی عواید وزارت مالیه هدف این سمینار را بلند بردن مهارت‌های عملی محصلین، آشنایی آن‌ها با ساختارهای ریاست عواید و همچنان آگاهی دهی در باره قوانین مالیاتی کشور می‌گویند.

آمریت انسجام خدمات محصلان پوهنتون کابل ضمن موثر خواندن این سمینار، از تلاش‌های این آمریت برای برگزاری همچون سمینارها، ورکشاپ‌ها و کورس‌ها در جهت تقویت ظرفیت کارهای عملی محصلین در آینده خبر می‌دهد.

یک تن از محصلین اشتراک کننده در این برنامه به نمایندگی از دیگران، با تشکری از وزارت مالیه خواهان ادامه تدویر چنین سمینارها ازسوی این وزارت گردید و تاکید نمود که محصلین شفته و علاقه مند چنین برنامه‌ها است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۱۰:۵۸
Background image

کار عملی تفاهمنامه همکاری عقد شده پوهنځی فارمسی پوهنتون کابل با اداره ملی ستندرد افغانستان آغاز گردید

پوهنوال آقامحمد ژکفر رئیس پوهنځی فارمسی با اساتید دیپارتمنت های ذیربط روز جهارشنبه 16 قوس ضمن ملاقات با هیات رهبری اداره ملی ستندرد از لابراتوارهای غذا و ادویه آن اداره نیز بازدید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۹:۱۹
Background image

بیش از 70 تن از محصلین برنامه (MS Word ) کمپیوتر را فرا گرفتند

بیش از 70 تن از محصلین طبقه ذکور و اناث از پوهنځی‌های مختلف پوهنتون کابل، برنامه (MS Word ) کمپیوتر را که ازسوی آمریت انسجام خدمات محصلین دایر گردیده بود فرا گرفتند.  برای این محصلین در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۶ - ۹:۱
Background image

جلسه شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

در این جلسه شورای علمی ابتدا محترم دکتور اسامه عزیز، رئیس پوهنتون به اعضای جلسه خوش آمدید گفته و سپس روی موضوعات مهم علمی و تحصیلی پوهنتون از جمله برگزاری موفقانه امتحانات نهایی سمستر. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل