رییس پوهنتون کابل از پوهنځی‌ انجنیری این پوهنتون دیدن نمود

website admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۳:۲۹
a

محترم دکتور اسامه عزیز، رییس پوهنتون کابل درحالی‌که وی را معاونین پوهنتون نیز همراهی می‌کردند از پوهنځی‌ انجینیری دیدن نمود و با رییس، استادان و کارمندان این پوهنځی‌ از نزدیک ملاقات نمود. رییس پوهنتون کابل دراین ملاقات کارها، برنامه‌ها و پلان‌های مسوولین پوهنځی انجنیری را مورد بررسی قرارداده و هم‌چنان مشکلات این پوهنځی ‎را استماع نموده و برای حل آن وعده همکاری داد و از استادان و مسوولان این پوهنځی نیز خواهان هم‌کاری شد.

محترم دکتور عزیز گفت که پوهنځی انجنیری از پوهنځیهای مهم و اساسی پوهنتون کابل است و باید توجه بیشتر به آن صورت گیرد و رهبری جدید پوهنتون متعهد به این کار است. آقای عزیز هم‌چنان تاکید نمود که باید کارها و برنامه‌های پوهنځی‌ها مطابق با برنامه تغییر پوهنتون کابل پیش برود و ما تلاش می‌کنیم که پروژه‌های توقف شده پوهنځی انجنیری دوباره فعال شود و تفاهم نامه‌های امضا شده از سوی این پوهنځی با نهادهای داخلی و خارجی برای تقویت این پوهنځی مورد حمایت ماست و دراین راستا باید بیشتر تلاش شود.

در مقابل رییس، استادان و کارمندان پوهنځی‌ انجنیری با استقبال از تشریف آوری رییس پوهنتون کابل به این پوهنځی تاکید کردند که آن‌ها برای بهبود و تقویت هرچه بیشتر این پوهنځی با تمام توان تلاش خواهند کرد. رییس و استادان پوهنځی‌ انجنیری  در مورد کارهای صورت گرفته در این پوهنځی‌، برنامه‌ها و پلان‌های آینده شان، بخش‌های تشکیلاتی و مشکلات فرا راه پوهنځی نامبرده صحبت کرده و خواهان همکاری و حمایت ریاست پوهنتون کابل شدند.

رییس پوهنتون کابل نیز به آن‌ها وعده سپرد که در زمینه پیشنهادات و حل مشکلات شان آن‌ها را حمایت و هم‌کاری می کند. قرار است رییس پوهنتون کابل از باقی پوهنځی‌های این پوهنتون نیز طی روزهای آینده دیدن نماید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۶:۳
Background image

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل برگزار گردید

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل به روز شنبه مؤرخ 6 قوس سال جاری با حضور رییس پوهنتون کابل، معاونین ریاست و رؤسای پوهنځی‌های این پوهنتون جهت بررسی اوضاع عمومی پوهنتون‌کابل و بحث روی امور. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۳:۴۳
Background image

رییس پوهنتون کابل از پوهنحی‌های حقوق و علوم سیاسی، پالیسی و اداره عامه، هنرهای زیبا و علوم اجتماعی دیدار نمود

رییس پوهنتون کابل با همراهی معاونین امور علمی، امور محصلان و امور مالی و اداری پوهنتون، به روزهای دوشنبه الی شنبه مؤرخ 24 تا 29 ماه عقرب سال جاری با رؤسا و استادان پوهنحی‌های حقوق و. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۳:۲۹
Background image

رییس پوهنتون کابل از پوهنځی‌ انجنیری این پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز، رییس پوهنتون کابل درحالی‌که وی را معاونین پوهنتون نیز همراهی می‌کردند از پوهنځی‌ انجینیری دیدن نمود و با رییس، استادان و کارمندان این پوهنځی‌ از نزدیک ملاقات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل