امضاء تفاهم‌نامه همکاری میان پوهنتون کابل و بانک اسلامی افغانستان

Abdul Hai Alamyar
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۵ - ۱۴:۳۶
ytr

محترم موسی کلیم الفلاحی رئیس اجرائیوی بانک اسلامی افغانستان و پوهاند دکتور محمدعثمان بابری رئیس پوهنتون کابل طی محفلی که به روز سه‌شنبه مؤرخ ۱۱ سنبله سال جاری با حضور معاون ریاست پوهنتون کابل، تعدادی از رؤسای پوهنځی‌ها و استادان این پوهنتون در تالار شورای علمی تدویر یافته بود، تفاهم‌نامه‌ای را به هدف « ایجاد هماهنگی در آگاهی‌دهی عامه و ترویج بانکداری اسلامی درکشور؛ تقویت هماهنگی در عرصه‌های آموزش، تحقیقات تربیوی و ظرفیت سازی در بخش‌های اقتصادی و بانکداری در پوهنتون کابل و ازین طریق در کشور؛ حمایت و همکاری بانک اسلامی افغانستان با ریاست پوهنتون کابل در فعالیت‌های نشراتی و تبلیغاتی، و...»، به امضاء رساندند.

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رئیس پوهنتون کابل با صحبت در این محفل ابتدا حضور محترم موسی کلیم الفلاحی رئیس اجرائیوی بانک اسلامی افغانستان و سایر حاضرین را در تالار شورای علمی پوهنتون کابل خوش آمدید گفته از امضای این تفاهم‌نامه و فراهم شدن فرصت جهت ظرفیت سازی و ارتقاء آن، حمایت‌های مالی و سایر خدمات این تفاهم‌نامه ابراز خرسندی نموده و آن را تلاش مفید و مؤثر در جهت رفع کاستی‌ها و نیازمندی‌های مرتبط با اهداف فوق در پوهنتون کابل خواند و  سپس متن تفاهم‌نامه‌ همکاری‌ در بخش‌‌های متذکره که قبلاً تهیه گردیده بود توسط آقای سید موسی کلیم الفلاحی رئیس بانک اسلامی افغانستان و پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رئیس پوهنتون کابل به امضاء رسید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۴ - ۱۷:۱۵
Background image

هیئت رهبری پوهنتون کابل از جریان پروسه ثبت نام محصلان جدیدالشمول سال ۱۳۹۹ پوهنتون بازدید نمودند

هیئت رهبری پوهنتون کابل به روز یک‌شنبه چهارم جدی - روز دوم پروسه ثبت نام محصلان جدیدالشمول سال ۱۳۹۹ پوهنتون (HEMIS) که بر اساس فیصله شورای علمی پوهنتون، به روز شنبه مؤرخ ۳ عقرب سال. . .

شنبه ۱۳۹۹/۸/۳ - ۱۶:۲۰
Background image

پروسه ثبت نام محصلان جدیدالشمول سال ۱۳۹۹ پوهنتون کابل آغاز یافت

پروسه ثبت نام محصلان جدیدالشمول سال ۱۳۹۹ پوهنتون کابل (HEMIS) بر اساس هدایت مقام ریاست و فیصله شورای علمی پوهنتون، به روز شنبه مؤرخ ۳ عقرب سال جاری با حضور محصلان جدیدالشمول رشته‌های. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۴ - ۹:۵۳
Background image

از روز جهانی صحت روان در پوهنتون کابل تجلیل گردید

از دهم اکتوبر روز جهانی صحت روان که برابر بود با ۱۹ میزان سال جاری خورشیدی، طی محفلی در پوهنتون کابل تچلیل گردید.

این محفل که به روز یک‌شنبه مؤرخ ۲۰ میزان سال جاری از سوی مسئولان مرکز. . .

BACK TO NEWS