اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی جمهوری اسلامی افغانستان

Abdul Hai Alamyar
asdfas

طوریکه در جریان قرار دارید از اثر شیوع ویروس کرونا (کووید۱۹)، روند عادی زندگی، امور و خدمات اداری در جهان و کشور عزیز ما افغانستان با مشکلات متعددی مواجه گردیده است که یکی از این مشکلات تعطیل شدن خدمات تحصیلی در نهادهای تحصیلات عالی دولتی و خصوصی در سراسر کشور می باشد.


قبلاً به تاسی از حکم شماره ۸۰ مورخ ۲۸ حوت ۱۳۹۸ مقام عالی ج.ا.ا که در حشوه پیشنهاد وزارت محترم صحت عامه صادر گردیده است، نهادهای تحصیلات عالی و تعلیمی اعم از دولتی و خصوصی الی آخر ماه حمل ۱۳۹۹ تعطیل گردیده بودند. کابینه ج.ا.ا، در فیصله شماره ۴ مورخ ۲۸ حمل ۱۳۹۹ خویش، با توجه به گسترش روز افزون ویروس کووید۱۹، طبق تعدیل ضمیمه شماره ۱ طرزالعمل تنظیم رژیم کاری به منظور جلوگیری از شیوع ویروس متذکره؛ رخصتی نهادهای تحصیلی و تعلیمی را الی ۲۰ ثور ۱۳۹۹ تمدید نموده است.
بناء نهادهای محترم تحصیلات عالی دولتی و خصوصی طبق فیصله کابینه؛ اجراآت خویش را عیار سازند.

 

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۳ - ۱۰:۴۳
Background image

اطلاعیه برنامه های فوق لیسانس پوهنتون کابل!

آمریت برنامه های فوق لیسانس(ماستری و دکتورا) پوهنتون کابل در نظر دارد تا پروسه ثبت نام برنامه های ماستری که قبلا الی تاریخ ۱۸ برج سرطان سال جاری به اطلاع مراجعین محترم رسانیده شده بود . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۳ - ۹:۵۳
Background image

اطلاعیه پوهنتون کابل و پوهنتون تخنیکی سلواک

قرار است کنفرانس AFGSolar1 یا (Afghan Conference on Solar Technologies )به همکاری پوهنتون کابل و پوهنتون تخنیکی سلواک واقع در براتیسلاوا درپوهنتون کابل دایر شود.

این کنفرانس بتاریخ . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۰ - ۱۱:۳۱
Background image

اطلاعیه وزارت تحصیلات عالی جمهوری اسلامی افغانستان

طوریکه در جریان قرار دارید از اثر شیوع ویروس کرونا (کووید۱۹)، روند عادی زندگی، امور و خدمات اداری در جهان و کشور عزیز ما افغانستان با مشکلات متعددی مواجه گردیده است که یکی از این . . .

بازگشت به اطلاعیه ها