رئیس و معاونین امور علمی و محصلان پوهنتون کابل با رئیس و آمرین دیپارتمنت‌های پوهنځی هنرهای زیبا دیدار نمود

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رئیس پوهنتون کابل به روز شنبه مؤرخ ۳۱ جوزای سال جاری در حالیکه ازسوی پوهاند شفیع شریفی معاون امور علمی، پوهندوی فیصل امین معاون امور محصلان پوهنتون و تعدادی دیگر از همکاران دفتر شان همراهی می‌گردید، با رئیس و آمرین دیپارتمنت‌های پوهنځی هنرهای زیبا دیدار و روی برنامه‌های جاری و آینده‌‌ی آموزشی و اداری این پوهنځی و نیازمندی‌های آن به اصلاح، انکشاف و تقویت تبادل نظر نمودند.

آقای بابری پس از شنیدن سخنان مسئولان دیپارتمنت‌های این پوهنځی، ابتدا از آشنایی با این مسئولان اظهار خرسندی نموده گفت، پوهنځی هنرهای زیبا یکی از پوهنځی‌های مطرح پوهنتون، مرکز ارائه و به نمایش گذاری مهارت‌های محصلان و نیز در محراق توجه مردم بوده، نیاز به دقت در امور درسی، برنامه‌های هنری، نمایشگاه‌ها و کارکردهای علمی – هنری اش دیده می‌شود. پوهاند بابری همدستی بی‌دریغ این مسئولان و همکاری مشترک آنان و رهبری پوهنتون برای تسهیل زمینه‌‌های انکشاف این پوهنځی و سایر پوهنځی‌های پوهنتون را یک اولویت اساسی رهبری جدید خوانده و بعد از بررسی دستاوردها، کارکردها و برنامه‌های سالیانه این پوهنځی و نیز نیازمندی‌های تخنیکی، اداری و قانونی آن، با اشاره به تقویت و تجهیز لابراتوارها، ایجاد برنامه‌های سنجیده شده و دقیق جهت جذب و تربیت دانشجو، به عملی سازی و تطبیق این برنامه‌ها تأکید نمود.

پوهاند شفیع شریفی معاون امور علمی و پوهندوی فیصل امین معاون امور محصلان پوهنتون نیز در این جلسه ایراد سخن نموده و معاون امور محصلان از نیازمندی پوهنتون به ایجاد یک مرکز معلوماتی کمپیوتری واحد (دیتابیس سنتر مرکزی) و همه‌شمول صحبت نموده و به توحید و تنظیم معلومات محصلان تأکید نمود.

این جلسه که ساعت ۱۱ ظهر تدویر یافته بود بعد از مباحث مفصل روی موضوعات فوق به ساعت ۱ بعد از ظهر با دعاعیه خیر و فلاح کشور خاتمه یافت.