هیئت رهبری پوهنتون کابل به منظور بهینه سازی اجراآت اکادمیک با تعدادی از استادان و مسئولان پوهنتون کابل نشست مشورتی را تدویر نمود

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رئیس پوهنتون کابل طی جلسه‌ای که با حضور پوهندوی فیصل امین معاون امور محصلان و رؤسای تعدادی از پوهنحی های این پوهنتون تدویر یافته بود روی اجراآت اکادمیک و مطابقت آن با قوانین و لوایح نافذ بحث و تبادل نظر نمود.

در این جلسه که به روز دوشنبه مؤرخ ۱۹ جوزای سال جاری در تالار شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافته بود روی موضوعات مورد نظر صحبت گردید و اعضای حاضر در جلسه نظریات، چشم‌دیدها و تجربیات خویش را پیرامون چگونگی اصلاح و انکشاف طرزالعمل‌ها، لوایح و سایر اسناد تقنینی، فعالیت بهتر شورای رهبری و شورای علمی این پوهنتون، جلوگیری از سکتگی در امور اداری مشترک بین پوهنحی ها و ادارات مرکزی، چگونگی تدویر امتحانات تقرر کادر علمی، ارتقای کیفیت برنامه‌های فوق لیسانس و پاره‌ای از موارد مبرم دیگر ارائه و بحث‌های مؤثر به عمل آمد. رهبری جدید پوهنتون کابل در مورد بهبود وضعیت و رفع مشکلات موجود با پیشنهاد طرح‌های اصولی و سازنده اطمینان داد.

پوهنتون کابل یکی از بزرگترین نهادهای علمی و اکادمیک کشور بوده که امور آن می‌بایست در عرصه‌های گوناگون اکادمیک، اداری و... مطابق معیارات قانونی به پیش برده شود که رهبری این نهاد مصمم است تا در بهبودی این امور و بهبودی روند عرضه خدمات آموزشی و اداری آن بیشتر از پیش کار نموده و در خدمت محصلان، مردم و شهروندان کشور باشند.