رئیس پوهنتون کابل از پوهنیار محمدرفیع بنایی استاد این پوهنتون عیادت نمود

پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل و وزیرمشاور رئیس جمهور در امور تحصیلات عالی به روز چهارشنبه مؤرخ ۱۸ جدی سال جاری با حضور در شفاخانه علی‌آباد در حالیکه پوهندوی دکتور محمدنعیم عظیمی معاون امور علمی، محترم مسعود پیروزی معاون امور مالی و اداری و یکعده استادان پوهنتون نیز وی را همراهی می‌نمودند از پوهنیار محمد رفیع بنایی استاد این پوهنتون که از اثر اصابت گلوله دزدان مسلح مجروح گردیده بود عیادت نمود.

پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل و وزیر مشاور رئیس جمهور درامور تحصیلات عالی در این دیدار ضمن ابراز تأسف از این اتفاق ناگوار، برای این استاد شفای عاجل و کامل استدعا نموده و از داکتران معالجِ شفاخانه علی آباد جهت رسیدگی و درمان وی، ابراز سپاس نمود. وی گفت، هدف قراردادن شهروندان به ویژه استادان پوهنتون‌های کشور که همواره در خدمت نسل جوان و دانشجوی جامعه بوده و عمر شان را در خدمت به کشور و جامعه صرف می‌نمایند یک عمل غیر انسانی، غیر اخلاقی و جاهلانه می‌باشد. آقای فاروقی بعنوان مسئول پوهنتون کابل از مسئولان نهادهای کشفی و امنیتی و همچنان از نهادهای عدلی و قضایی خواستار توجه بیشتر و رسیدگی لازم به این گونه قضایا شده و تأکید نمود که در راستای تأمین امنیت شهروندان بويژه استادان، محصلان و کارمندان نهادهای علمی کشور که ثروت‌های معنوی جامعه اند تلاش جدی نمایند.

پوهنیار محمد رفیع بنایی استاد پوهنتون کابل به روز  شنبه مؤرخ ۱۴جدی سال جاری حین آمدن به سوی پوهنتون کابل در نواحی سرک سیلو حوزه پنجم پولیس از سوی دزدان مسلح مورد حمله قرار گرفته و توسط فیر مرمی از ناحیه سینه زخم برداشته است که خوشبختانه وضعیت صحی آقای بنایی فعلاً از جانب مسئولین شفاخانه قناعت بخش خوانده شده است.