امضاء تفاهم‌نامه همکاری میان پوهنتون کابل و نهاد زاویه میدیا

مسئولان نهاد زاویه میدیا با حضور در پوهنتون کابل با معاون امور علمی و سرپرست ریاست این پوهنتون دیدار و تفاهم‌نامه همکاری را به هدف تهیه فلم مستند این پوهنتون به امضاء رساند.

در این دیدار که به روز پنجشنبه مؤرخ ۲۱ قوس سال جاری در دفتر معاونیت امور علمی پوهنتون کابل با حضور پوهندوی دوکتور محمدنعیم عظیمی معاون امور علمی و سرپرست ریاست پوهنتون کابل، رؤسای پوهنځی‌های ژونالیزم و هنرهای زیبا و آقای عصمت محب رئیس و مؤسس زاویه میدیا انجام یافت پوهندوی دکتور محمدنعیم عظیمی ابتدا تشریف آوری مسئولان زاویه میدیا را در پوهنتون کابل خوش آمدید گفته و از پیشنهاد همکاری این نهاد در قسمت تهیه فلم مستند ۸۷ ساله‌ی پوهنتون کابل تشکری نمود. آقای عظیمی پیشنهاد همکاری داوطلبانه‌ی زاویه میدیا را با پوهنتون کابل ناشی از حس وطن‌دوستی مسئولان این نهاد خوانده و آن‌را تلاش مفیدی برای زنده نگهداری حقایق و تقدیر از زحمات مسئولان گذشته و امروز پوهنتون کابل در جهت رشد و توسعه علمی در کشور دانست.

بر اساس این تفاهم‌نامه مسئولان زاویه میدیا مستند پوهنتون کابل از ۸۷سال قبل(از بدو تأسیس) تا کنون را بصورت داوطلبانه و بدون هزینه تهیه نموده و به دسترس مسئولان این پوهنتون و مردم افغانستان قرار خواهد داد.

قرار است این فلم مستند همراه با کتلاگ پوهنتون کابل در ماه حمل سال ۱۳۹۹ طی یک محفل با شکوه رونمایی گردد.