بازدید رئیس پوهنتون کابل از صنوف شبانه پوهنځی علوم اجتماعی

پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل و وزیر مشاور رئیس جمهور در امور تحصیلات عالی حوالی شام روز یک‌شنبه مؤرخ 19 عقرب سال جاری در صنوف شبانه پوهنحځی علوم اجتماعی این پوهنتون حضور یافته و با استماع پیشنهادات محصلان این بخش، مشکلات آنان را نیز بررسی نمود.

در این دیدار که مسئولان پوهنځی علوم اجتماعی نیز آقای فاروقی را همراهی می‌نمودند، وی به صنوف شبانه‌ی این پوهنځی حضور یافته و با استماع گزارشات، مشکلات، انتقادات و پیشنهادات مسئولان و محصلان این بخش، در ارتباط با هرکدام نظریات خویش را ارائه نمود. در این دیدار روی موضوعاتی چون نظم و دسپلین، مسئولیت‌های استادان، مکلفیت‌های محصلان و مسایلی چون فیس سمستروار محصلان بخش شبانه که از یک مدتی بدینسو در صفحات مجازی و عده‌ای از رسانه‌های چاپی در این مورد اعتراضات و اتهاماتِ بی اساسی وجود دارد، صحبت‌های لازم صورت گرفته و پوهنمل حمیدالله فاروقی به رسیدگی لازم به مسایل فوق تأکید و تعهد نمود.

پوهنتون کابل ضمن داشتن هزاران محصل در دو نوبتِ روزانه، ازطرف شب نیز محصلان زیادی متشکل از پسران و دختران را هرساله غرض تحصیل آنان در رشته‌های مختلفه جذب نموده و خدمات یکسانی را برای آنان ارائه می‌نماید.