نمایشگاه کتاب به مناسبت هشتادمین سال‌روز استاد حیدری و جودی در پوهنتون کابل برگزار گردید

پوهنتون کابل برای چهار روز از دوشنبه 6 الی پنجشنبه 9 عقرب سال جاری به مناسبت هشتادمین سال‌روز تولد استاد حیدری وجودی شاعر و نویسنده‌ی چیره دست کشور شاهد برگزاری نمایشگاه کتاب با ابتکار شورای فرهنگی پوهنتون کابل و همکاری مرکز فرهنگی شهر کتاب بود.

این نمایشگاه در محوطه‌ی پوهنحی هنرهای زیبای پوهنتون کابل با داشتن هزاران عنوان کتاب از بخش‌های هنر، فلسفه، ادبیات و جامعه شناسی برگزار گردیده بود که با حضور و دیدار پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل و وزیر مشاور رئیس جمهور در امور تحصیلات عالی، معاونان پوهنتون، رؤسای پوهنحی‌ها، استادان، کارمندان و هزاران محصل این پوهنتون همراه بوده و اشتراک کنندگان کتاب‌های مورد علاقه‌ی شان را از این نمایشگاه چهار روزه تهیه نمودند.

مسئولان این نمایشگاه که تا کنون چندین برنامه‌ی مشترک دیگر نیز با پوهنتون کابل و سایر نهادها و مراکز فرهنگی در سطح شهر کابل داشته اند، هدف از برگزاری آن را ارائه کتاب با تخفیف قابل توجه به محصلان و جوانان کشور و همچنان ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی عنوان نموده بودند.

استاد حیدری وجودی شاعر و نویسنده‌ی چیره دست کشور است که مراحل گوناگون زندگی خویش را در عرصه‌ی تدریس و فعالیت‌های فرهنگی و روشنفکری گذشتانده و صاحب چندین عنوان اثرات گوناگون ادبی و شعر نیز می باشد.