ملاقات رئیس پوهنتون کابل با مسئولان پوهنځی زبان و ادبیات این پوهنتون

محترم پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل و وزیرمشاور رئیس جمهور در امور تحصیلات عالی به روز دوشنبه مؤرخ 6 عقرب سال جاری، طی ملاقاتی با مسئولان پوهنحی زبان و ادبیات در دفتر ریاست این پوهنتون، مشکلات درسی و اداری این پوهنځی را بررسی نموده و در ارتباط با آن بحث و گفت‌وگو نمودند.

در این دیدار که محترم پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل و وزیرمشاور رئیس جمهور در امور تحصیلات عالی، پوهندوی دکتر محمد نعیم عظیمی معاون امور علمی، پوهنمل محمد اسلم نسیمی رئیس پوهنځی زبان و ادبیات، دیپارتمنت زبان انگلیسی و استادان این پوهنځی حضور داشتند ابتدا پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل به سخنرانی پرداخته و با یاد آوری از مشکلات موجود در امورات تدریسی، اداری و مسایل مربوط به استادان، محصلان، کریکولم درسی و کریدیت‌های درسی استادان این پوهنځی، بر انجام بهتر امور و تدریس مطابق نیاز روز برای محصلان تأکید نمود. آقای فاروقی از مسئولان پوهنحی خواست تا در جهت حل مشکلات این پوهنحی و بهبود کیفیت درسی و ارائه دروس با کیفیت برای محصلان تلاش بشتر نموده و بهتر از پیش انجام مسئولیت نمایند.

پوهندوی دکتر محمد نعیم عظیمی معاون امور علمی این پوهنتون نیز با ایراد سخن در این جلسه در ارتباط با رسیدگی درست و مطابق نیاز دیپارتمنت‌های پوهنتون شمول این پوهنحی نظریات رهگشایی را ارائه نموده و از مسئولان این پوهنځی خواست تا در فراهم سازی زمینه‌های بهبود کیفیت درسی تلاش بیشتر از پیش به خرچ دهند.

در ادامه پوهنمل محمد اسلم نسیمی رئیس پوهنځی زبان و ادبیات،  دیپارتمنت زبان وادبیات انگلیسی و تعدادی از استادان حاضر در جلسه هرکدام به ترتیب تجربیات و نظریات شان را در مورد بیان نموده و با درخواست توجه هیئت رهبری پوهنتون کابل در زمینه حل این مشکلات، تعهد بر انجام مسئولیت‌های صادقانه و بیشتر از پیش نمودند.