از روز جهانی کودک طی محفلی در پوهنتون کابل تجلیل به عمل آمد.

پوهنتون کابل امروز یکشنبه مؤرخ 23 سرطان سال جاری، با برگزاری مراسمی از روز جهانی کودک با حضور جلالتمآب محترم پوهنمل حمیدالله فاروقی رئیس پوهنتون کابل و وزیر مشاور رئیس جمهور در امور تحصیلات عالی، معاونان محترم  پوهنتون و مسئولان آمریت کودکستان تجلیل به عمل آورد.

رییس پوهنتون کابل و وزیر مشاور رییس جمهور در امور تحصیلات عالی در سخنرانی اش در این برنامه، از مُیسر شدن زمینهها برای توجه بیشتر و تخصصی‏ تر به اطفال کشور و از حوصله مندی کارمندان این کودکستان ابراز خرسندی کرده و به ارائه دروس و سرگرمی های آموزنده و مطابق نیاز اطفال تأکید ورزید.  آقای فاروقی اطفال را آينده سازان و وارثين فردای جامعه و کشور ما یاد کرده، از مسئولان کودکستان پوهنتون خواست که توجهات بیشتری را در عرصۀ آموزش و پرورش کودکان و اطفال این کودکستان  با حوصله‏مندی و مهربانی خاص مسلکی و مادری داشته باشند

در همین حال، محترمه آمر کودکستان ضمن ارائه پیشنهادات آن اداره به ریاست پوهنتون کابل، از هیأت رهبری این نهاد علمی بخاطر همکاری‏ها و توجهات همیشه ‏گی شان به کودکستان ابراز تشکری کردند.

در این برنامه، اطفال این کودکستان برنامه ‏های زیبای هنری و فرهنگی طفلانه و قابل وصف را نیز  اجرا نموده که مورد علاقه و دلچسپی اشتراک کنندگان مراسم قرار گرفت.

در فرجام، این محفل با توزیع هدایا که از سوی ریاست پوهنتون به اطفال این کودکستان در نظر گرفته شده بود، پایان یافت.